Lampard: To trzech najlepszych pomocników, przeciwko którym grałem

Lampard: To trzech najlepszych pomocników, przeciwko którym grałem
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Frank Lampard zdradził, których pomocników uznaje za swoich najlepszych rywali z czasów swojej kariery piłkarskiej.

39-latek z pewnością jest jednym z najlepszych pomocników w historii angielskiej piłki. W ciągu 15 lat rozegrał ponad 100 spotkań w reprezentacji Anglii, a na swoim koncie ma także sukcesy osiągane z klubami, w szczególności z Chelsea. W trakcie swojej przygody z piłką miał okazję zmierzyć się z wieloma legendami. Wśród światowej klasy rywali Lampard postanowił wyróżnić trzech pomocników, których uznaje za najlepszych rywali, przeciwko którym przyszło mu grać.

- Najlepsi przeciwnicy? W Premier League Steven Gerrard. On miał wszystko. Kiedy mierzyłeś się z nim, gdy był w formie, mogłeś zapomnieć o grze, ponieważ był tak dobry. Szczególnie na Anfield, od razu było widać, kiedy „Stevie” był w dobrej dyspozycji, w ciągu trzech pierwszych minut potrafił wykluczyć kogoś z gry. On miał wszystko, nie tylko grał agresywnie, miał wielkie umiejętności. Był świetnym pomocnikiem - mówi o swoim byłem partnerze ze środka pola w reprezentacji.

- Jeśli spojrzeć na Europę, muszę wymienić Xaviego oraz Iniestę. Grać na Camp Nou i próbować zbliżyć się do nich przez całe 90 minut to trudna sprawa. Z piłką przy nodze zachowywali się zupełnie naturalnie. To moje TOP 3 pomocników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy