Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TyC Sports

Agent Lautaro Martíneza Alejandro Camano udzielił wywiadu dla TyC Sports, gdzie skomentował plotki łączące jego klienta ze zmianą barw.

O ile u progu kadencji Simone Inzaghiego na Giuseppe Meazza Lautaro Martínez radził sobie naprawdę dobrze, o tyle teraz spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

W związku z tym coraz częściej mówi się o potencjalnym odejściu Argentyńczyka, a zainteresowanie nim przejawiają najmocniejsze europejskie kluby na czele z Bayernem Monachium.

Duży wpływ na przyszłość zawodnika mogą mieć Mistrzostwa Świata w Katarze, o czym mówi zresztą jego agent Alejandro Camano.

- Lautaro jest jednym z dziesięciu najlepszych piłkarzy na świecie i w związku z tym odbieram mnóstwo telefonów od zainteresowanych nim klubów. Do końca roku kalendarzowego ma on jednak dwa priorytety: Inter oraz drużyna narodowa - twierdzi.

- Z każdym kolejnym rokiem jest on coraz bardziej dojrzały, a rodzina to dla niego niezwykle ważna część życia. Czuje się kochany przez Argentyńczyków i Włochów - dodaje.

Czy atakujący może rzeczywiście trafić do Bayernu Monachium?

- Nie zdziwiłbym się, ponieważ jak już powiedziałem, jest o niego mnóstwo zapytań. Jak jednak wspomniałem, na razie koncentruje się na czymś innym. W ostatnim oknie transferowym też miał opcje, by odejść, ale doszedł do wniosku, że lepiej będzie, jeśli zostanie na Giuseppe Meazza - przyznaje.

25-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 11 meczów, a jego dorobek to trzy gole oraz jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy