Lazio po wschodzącą gwiazdę ligi greckiej

Lazio po wschodzącą gwiazdę ligi greckiej fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sporttime.gr

Na celowniku Lazio znalazł się Levi García z AEK-u Ateny, o czym informuje sporttime.gr.

Lazio radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze i na obecnym etapie plasuje się w ligowej tabeli na solidnym czwartym miejscu. Do tej pory ekipa ta zgromadziła na swoim koncie 24 punkty.

Maurizio Sarri liczy, że uda się powalczyć o awans do Ligi Mistrzów, ale żeby tak się stało, przyda się do tego szersza kadra.

W tym momencie priorytetem jest sprowadzenie środkowego napastnika, który odciąży Ciro Immobile. Dodatkowo w Rzymie nie pogardzą także nowym skrzydłowym.

Oczy skautów tego klubu są zwrócone w związku z tym na ligę grecką, bo na celowniku znalazł się Levi García - donosi sporttime.gr.

24-latek rozgrywa wspaniały sezon i dlatego coraz częściej mówi się o jego potencjalnym transferze. W gronie chętnych jest zatem Lazio, ale nie tylko. Dodatkowo obserwują go też skauci Eintrachtu Frankfurt, Lille, Beşiktaşu i Trabzonsporu.

Skrzydłowy, który ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2025 roku, rozegrał w tym sezonie łącznie 11 spotkań. W nich strzelił sześć goli.

García to reprezentant Trynidadu i Tobago.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy