Lazio po wschodzącą gwiazdę ligi greckiej

Lazio po wschodzącą gwiazdę ligi greckiej fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sporttime.gr

Na celowniku Lazio znalazł się Levi García z AEK-u Ateny, o czym informuje sporttime.gr.

Lazio radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze i na obecnym etapie plasuje się w ligowej tabeli na solidnym czwartym miejscu. Do tej pory ekipa ta zgromadziła na swoim koncie 24 punkty.

Maurizio Sarri liczy, że uda się powalczyć o awans do Ligi Mistrzów, ale żeby tak się stało, przyda się do tego szersza kadra.

W tym momencie priorytetem jest sprowadzenie środkowego napastnika, który odciąży Ciro Immobile. Dodatkowo w Rzymie nie pogardzą także nowym skrzydłowym.

Oczy skautów tego klubu są zwrócone w związku z tym na ligę grecką, bo na celowniku znalazł się Levi García - donosi sporttime.gr.

24-latek rozgrywa wspaniały sezon i dlatego coraz częściej mówi się o jego potencjalnym transferze. W gronie chętnych jest zatem Lazio, ale nie tylko. Dodatkowo obserwują go też skauci Eintrachtu Frankfurt, Lille, Beşiktaşu i Trabzonsporu.

Skrzydłowy, który ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2025 roku, rozegrał w tym sezonie łącznie 11 spotkań. W nich strzelił sześć goli.

García to reprezentant Trynidadu i Tobago.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy