Lazio przymierza się do pozyskania napastnika w styczniu. Trzech kandydatów

Lazio przymierza się do pozyskania napastnika w styczniu. Trzech kandydatów fot. Aerial-motion / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Lazio w styczniu ruszy po angaż środkowego napastnika. Na ten moment kandydatów jest trzech: jeden z Premier League i dwóch z LaLigi - informuje „Corriere dello Sport”.

Rzymianie do wzmocnienia siły ataku przymierzali się już latem, ale ostatecznie ich starania spełzły na niczym. Teraz Maurizio Sarri chce, aby błąd został naprawiony.

Włoski trener nie może skorzystać z kontuzjowanego Ciro Immobile, a w zespole brakuje piłkarza, który byłby w stanie zapewnić podobną jakość.

Zważywszy na ten fakt, celem na styczniowego okno transferowe jest pozyskanie środkowego napastnika.

„Corriere dello Sport” pisze o trzech opcjach. Kandydatami są Lucas Boyé (Elche), Armando Broja (Chelsea) oraz Rafa Mir (Sevilla).

Zawodnik „The Blues” z Lazio był łączony kilka tygodni temu, ale wtedy zamiast transferu podpisał on nowy kontrakt. W tej sytuacji, jeśli już, w grę wchodziłoby jedynie wypożyczenie.

O wiele większe szanse są na sprowadzenie któregoś zawodnika z LaLigi.

Argentyńczyk jest gotów do zmiany otoczenia, a pracodawca 26-latka wycenia go na około 15 milionów euro.

Podczas trwającej kampanii jak dotąd rozegrał osiem spotkań, raz wpisał się na listę strzelców i zanotował asystę.

Hiszpan nie cieszy się zaufaniem Jorge Sampaolego i w tej sytuacji liczy na możliwość odejścia już w styczniu. Pomóc powinny przyjacielskie relacje Jorge Mendesa z Iglim Tare, dyrektorem sportowym przedstawiciela Serie A.

Dorobek 25-latka z bieżących rozgrywek to sześć występów oraz gol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy