Lazio zainteresowane Brazylijczykiem

Lazio zainteresowane Brazylijczykiem
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta dello sport

Obrońca Dnipro Dniepropetrowsk Douglas jest łączony z transferem do Lazio.

W ostatnim czasie coraz częściej spekuluje się o zakupie stopera przez włodarzy "Biancocelestich", a wszystko na skutek poważnej kontuzji podstawowego defensora Stefana de Vrija, który wypadł z gry do końca sezonu. Wydaje się, że to właśnie wzmocnienie tej pozycji będzie priorytetem w zimowym oknie transferowym. Poszukiwania idealnego kandydata trwają i co chwilę na jaw wychodzą coraz to nowe nazwiska. Wcześniej z ekipą ze Stadio Olympico łączeni byli m.in. Richárd Guzmics i Breno, a teraz do tej listy dołączył Douglas.

Brazylijczyk od 2013 roku broni barw Dnipro, a w bieżących rozgrywkach wystąpił w 17 spotkaniach. Informację o możliwych przenosinach do stolicy Włoch potwierdził agent zawodnika, Malkik Arutyunov:

- O transferze rozmawiałem z działaczami Lazio podczas spotkania Ligi Europy. Wypożyczenie nie wchodzi w grę, gdyż mój klient jest zainteresowany wyłącznie transferem definitywnym. Aby go zakontraktować, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 7 milionów euro. Zobaczymy, kto złoży najkorzystniejszą ofertę. Do kolejnych rozmów ma dojść w styczniu.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy