Lech Poznań dogadał transfer Jana Sýkory

Lech Poznań dogadał transfer Jana Sýkory
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: iSport.cz

Lech Poznań jest o krok od pozyskania Jana Sýkory, o czym informują czeskie media.

W obliczu prawdopodobnego transferu Kamila Jóźwiaka do Bundesligi mówiło się w ostatnich tygodniach bardzo dużo o ewentualnym wzmocnieniu pozycji skrzydłowego.

Najczęściej w kontekście przeprowadzki do Poznania był wymieniany Jan Sýkora. Czech doznał jednak niedawno kontuzji i cała transakcja na moment stanęła pod znakiem zapytania.

Badania wykazały jednak, że skrzydłowy nie doznał żadnego poważnego urazu i bardzo szybko wrócił do treningów, a strony negocjacji do rozmów. Wydaje się, że nareszcie osiągnięto porozumienie.

Na jego mocy 26-latek przeniesie się do Poznania ze Slavii Praga na zasadzie transferu definitywnego. Kwota transakcji wyniesie blisko 700 tysięcy euro.

Jeśli chodzi natomiast o samego zawodnika, ma on podpisać długoletni kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku.

10-krotny reprezentant Czech spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w FK Jablonec. Tam rozegrał 34 mecze. Strzelił w nich dziewięć goli i zanotował sześć asyst.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy