Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne

Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne fot. uslatar / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Heorhij Citaiszwili pojawił się w Poznaniu i powinien jutro przejść obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem wypożyczenia z Dynama Kijów do Lecha - przekonuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Mistrz Polski przeszedł do transferowej ofensywy i domyka już ostatnie formalności związane z pozyskaniem przynajmniej dwóch nowych zawodników. Pierwszym z nich będzie najprawdopodobniej przechodzący już testy medyczne - Afonso Sousa.

Z kolei trzecim w kolejności letnim nabytkiem „Kolejorza”, wcześniej klub sprowadził Artura Rud´kę z Metalista Charków, powinien zostać Heorhij Citaiszwili z Dynama Kijów.

Reprezentant Gruzji pokazał się z dobrej strony na krótkoterminowym wypożyczeniu w Wiśle Kraków w drugiej połowie niedawno zakończonego sezonu. Dzięki temu uważnie w jego kierunku spojrzeli między innymi działacze Lecha Poznań czy Zagłębia Lubin.

Z tej dwójki bardziej przekonujący okazali się przedstawiciele ekipy z województwa wielkopolskiego, którzy na dniach sfinalizują tymczasowy transfer z udziałem 21-letniego zawodnika.

O takim stanie rzeczy poinformował Tomasz Włodarczyk. Uważa on, że mistrz świata U-20 z kadrą Ukrainy z 2019 roku pojawił się już w Poznaniu, gdzie przejdzie obligatoryjne testy medyczne przed dopięciem operacji rocznego wypożyczenia z Dynama Kijów.

Citaiszwili zdążył rozegrać siedem spotkań dla zespołu ze stolicy Małopolski, notując w nich bramkę oraz dwie asysty. To jednak nie wystarczyło do tego, by pomóc „Białej Gwieździe” utrzymać się w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy