Lech Poznań: Felicio Brown Forbes na celowniku „Kolejorza”

Lech Poznań: Felicio Brown Forbes na celowniku „Kolejorza” fot. Adrian Jacek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hubert Michnowicz| Twitter

Na radarze Lecha Poznań miał znaleźć się Felicio Brown Forbes, o czym informuje Hubert Michnowicz.

W ostatnim dniu poprzedniego okna transferowego władze Wisły Kraków spełniły żądania jej kibiców i sięgnęły po napastnika. Wówczas to pod Wawel trafił z Rakowa Częstochowa Felicio Brown Forbes.

Okazuje się jednak, że Kostarykanin wkrótce może opuścić stolicę Małopolski. Tak przynajmniej twierdzi dobrze zorientowany w kwestii Lecha Poznań, Hubert Michnowicz.

Jego zdaniem „Kolejorz” miał sondować pozyskanie 29-latka. Poza nim na horyzoncie pojawiły się też inne opcje, o których do tej pory nie informowano.

Jeśli do transferu miałoby rzeczywiście dojść, Brown Forbes trafiłby do Poznania w ramach wypożyczenia. To miałby być ważne do 30 czerwca 2021 roku.

Lech, pozyskując go, może skorzystać na nowych przepisach. Ze względu na wyjątkową sytuację spowodowaną pandemią, podmioty mogą pozwolić sobie na sprowadzenie zawodników, którzy grali wcześniej w tym samym sezonie w dwóch innych klubów.

Forbes występował do tej pory we wspomnianych: Wiśle Kraków i Rakowie Częstochowa. Łącznie zaliczył dziewięć występów na boiskach Ekstraklasy. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z „Białą Gwiazdą” do 30 czerwca 2022 roku.

Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy