Lech Poznań gra ze Standardem Liège: Znamy składy

Lech Poznań gra ze Standardem Liège: Znamy składy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Znamy składy na mecz Ligi Europy pomiędzy Standardem Liège a Lechem Poznań.

Po trzech kolejkach fazy grupowej „Kolejorz” ma na koncie trzy punkty, a jego dzisiejszy rywal - ani jednego. Przewodzący tabeli grupy D Rangersi i Benfica zgromadziły ich do tej pory po siedem. Jeśli Lech chce wmieszać się w walkę o awans do fazy pucharowej, musi dzisiaj wygrać.

W porównaniu do ostatniego starcia z Rakowem Częstochowa w Ekstraklasie (3:3) do jedenastki poznańskiego zespołu wskoczyli Thomas Rogne i Bohdan Butko.

Spotkanie rozpocznie się o 21:00.

STANDARD LIEGE: Bodart; Fai, Dussenne, Laifis, Gavory, Bokadi, Balikwisha, Cimirot, Raskin, Lestienne, Oulare.
Ławka: Gillet, Henkinet, Sissako, Cop, Sylvestre, Shamir, Boljević, Tapsoba, Avenatti, Jans, Bastien, Pavlović. 

LECH POZNAŃ: Bednarek; Butko, Rogne, Crnomarković, Puchacz, Skóraś, Moder, Tiba, Sykora, Ramirez, Ishak.
Ławka: Malenica, Krawieć, Muhar, Marchwiński, Kaczarawa, Klupś, Satka, Czerwiński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy