Lech Poznań: Maciej Makuszewski na wylocie. Trzy kluby chcą wykorzystać okazję

Lech Poznań: Maciej Makuszewski na wylocie. Trzy kluby chcą wykorzystać okazję fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Maciej Makuszewski powinien w przeciągu tygodnia zakończyć swoją przygodę z Lechem Poznań - uważa Maciej Sypuła z „Przeglądu Sportowego”.

Doświadczony skrzydłowy nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w drużynie „Kolejorza” i zamierza przedwcześnie zakończyć swój pobyt w ekipie z województwa wielkopolskiego.

Wspomniane źródło przekonuje, że 30-letni zawodnik powinien w najbliższych dniach rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z Lechem, który miał obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Wiele na to wskazuje, że były reprezentant Polski nie pozostanie zbyt długo na bezrobociu, ponieważ zainteresowanie jego usługami przejawiają trzy kluby występujące na poziomie Ekstraklasy. Ich nazwy nie są obecnie znane, ale nie przypuszczamy, że są nimi zespoły zajmujące czołowe miejsca w tabeli.

Makuszewski trafił do ekipy z Poznania z Lechii Gdańsk w lipcu 2016 roku. Najpierw występował w niej na zasadzie wypożyczenia, a potem został wykupiony za 300 tysięcy euro.

Doświadczony skrzydłowy rozegrał zaledwie siedem spotkań w trwających rozgrywkach, w których nie zdobył ani jednego gola oraz nie zaliczył żadnej asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy