Lech Poznań: Maciej Makuszewski na wylocie. Trzy kluby chcą wykorzystać okazję

Lech Poznań: Maciej Makuszewski na wylocie. Trzy kluby chcą wykorzystać okazję fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Maciej Makuszewski powinien w przeciągu tygodnia zakończyć swoją przygodę z Lechem Poznań - uważa Maciej Sypuła z „Przeglądu Sportowego”.

Doświadczony skrzydłowy nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w drużynie „Kolejorza” i zamierza przedwcześnie zakończyć swój pobyt w ekipie z województwa wielkopolskiego.

Wspomniane źródło przekonuje, że 30-letni zawodnik powinien w najbliższych dniach rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z Lechem, który miał obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Wiele na to wskazuje, że były reprezentant Polski nie pozostanie zbyt długo na bezrobociu, ponieważ zainteresowanie jego usługami przejawiają trzy kluby występujące na poziomie Ekstraklasy. Ich nazwy nie są obecnie znane, ale nie przypuszczamy, że są nimi zespoły zajmujące czołowe miejsca w tabeli.

Makuszewski trafił do ekipy z Poznania z Lechii Gdańsk w lipcu 2016 roku. Najpierw występował w niej na zasadzie wypożyczenia, a potem został wykupiony za 300 tysięcy euro.

Doświadczony skrzydłowy rozegrał zaledwie siedem spotkań w trwających rozgrywkach, w których nie zdobył ani jednego gola oraz nie zaliczył żadnej asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy