Lech Poznań: Maciej Makuszewski na wylocie. Trzy kluby chcą wykorzystać okazję

Lech Poznań: Maciej Makuszewski na wylocie. Trzy kluby chcą wykorzystać okazję fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Maciej Makuszewski powinien w przeciągu tygodnia zakończyć swoją przygodę z Lechem Poznań - uważa Maciej Sypuła z „Przeglądu Sportowego”.

Doświadczony skrzydłowy nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w drużynie „Kolejorza” i zamierza przedwcześnie zakończyć swój pobyt w ekipie z województwa wielkopolskiego.

Wspomniane źródło przekonuje, że 30-letni zawodnik powinien w najbliższych dniach rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z Lechem, który miał obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Wiele na to wskazuje, że były reprezentant Polski nie pozostanie zbyt długo na bezrobociu, ponieważ zainteresowanie jego usługami przejawiają trzy kluby występujące na poziomie Ekstraklasy. Ich nazwy nie są obecnie znane, ale nie przypuszczamy, że są nimi zespoły zajmujące czołowe miejsca w tabeli.

Makuszewski trafił do ekipy z Poznania z Lechii Gdańsk w lipcu 2016 roku. Najpierw występował w niej na zasadzie wypożyczenia, a potem został wykupiony za 300 tysięcy euro.

Doświadczony skrzydłowy rozegrał zaledwie siedem spotkań w trwających rozgrywkach, w których nie zdobył ani jednego gola oraz nie zaliczył żadnej asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy