Lech Poznań na dłużej z Macronem [OFICJALNIE]

2023-03-01 16:37:16; Aktualizacja: 1 rok temu
Lech Poznań na dłużej z Macronem [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań poinformował o przedłużeniu umowy z firmą Macron.

Macron jest włoską firmą produkującą odzież i sprzęt sportowy. Sponsorem technicznym Lecha Poznań została ona w 2018 roku i nie zanosi się na zakończenie współpracy. Strony właśnie poinformowały o przedłużeniu kontraktu do 2028 roku. Oznacza to, że będą szły w parze łącznie przez dekadę.

- Myślę, że obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy, stąd decyzja o kontynuacji przez kolejne pięć lat. Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście Macrona do Lecha, do naszych potrzeb, naszej historii. Niezwykle istotne jest dla nas to, że możemy przygotować wspólnie specjalnie dedykowane dla nas trykoty - powiedział prezes „Kolejorza” Karol Klimczak.

Działacz podkreślił, że Macron dostarcza koszulki i sprzęt poznańskiemu klubowi, będąc jednocześnie jego drugim co do wielkości sponsorem.

- Nasze relacje wykraczają daleko poza dostarczanie strojów i opierają się na wzajemnym szacunku oraz przyjaźni. Sezon po sezonie nasza kooperacja doprowadziła do produkcji kolekcji, które opowiadały historię klubu poprzez połączenie stylu, zaawansowanych parametrów technicznych oraz innowacyjnych rozwiązań projektowych i zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród kibiców wypełniających stadion przy Bułgarskiej w Poznaniu - skomentował prezes Macrona Gianluca Pavanello.