Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy

Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Lech Poznań pracuje nad transferem Pavle Vagicia - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Lech Poznań negocjuje pozyskanie Pavle Vagicia, który występuje w Rosenborgu. Władze „Kolejorza” mają być zdeterminowane, by zakontraktować 22-letniego środkowego obrońcę lub defensywnego pomocnika. Według Tomasza Włodarczyka poznaniacy przedstawili już za niego dwie oferty.

Vagić to wychowanek Malmö FF, które na przestrzeni lat wypożyczało go do innych szwedzkich zespołów. Do Rosenborga trafił on w zeszłym roku. Norweski klub zapłacił za niego milion euro.

Od tamtej pory Vagić rozegrał 21 meczów w koszulce Rosenborga. W sezonie 2022 nie opuścił żadnej z 11 kolejek norweskiej ekstraklasy. Ostatnimi czasy Szwed gra na środku obrony. Wcześniej bywał wykorzystywany również na pozycji defensywnego pomocnika.

Vagić jest młodzieżowym reprezentantem Szwecji. Przed kadrą do lat 21 występował w drużynach U-15, U-16, U-17, U-18 oraz U-19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy