Lech Poznań: Nowy kapitan

Lech Poznań: Nowy kapitan
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Lech Poznań

Niedługo szukał Lech Poznań nowego kapitana po odejściu z klubu Darko Jevticia. Dzisiaj oficjalnie następcą Szwajcara został Thomas Rogne.

Wybór Norwega wydaje się jak najbardziej naturalny, gdyż dotychczas pełnił on funkcję zastępcy sprzedanego do Rubina Kazań pomocnika.

Teraz pierwszym wicekapitanem będzie natomiast Mickey van der Hart,. a następni w kolejce do wyprowadzania drużyny na boisko piłkarze to Kamil Jóźwiak oraz Lubomir Šatka.

Dla ostatniego z tych zawodników to spore wyróżnienie, biorąc pod uwagę, że w „Kolejorzu” występuje zaledwie od początku obecnego sezonu.

Rogne do Lecha trafił w styczniu 2018 roku z IFK Göteborg. Wcześniej występował głównie na Wyspach Brytyjskich: w Wigan oraz Celticu. Póki co w barwach „Dumy Wielkopolski" rozegrał 43 spotkania, w których strzelił dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy