Lech Poznań oczekuje cztery miliony euro za Tymoteusza Puchacza

Lech Poznań oczekuje cztery miliony euro za Tymoteusza Puchacza fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radosław Nawrot I Interia

Lech Poznań w kontekście rozstania z Tymoteuszem Puchaczem liczy na zarobek rzędu czterech milionów euro - pisze Radosław Nawrot na łamach Interii.

W weekend Puchacz potwierdził, że dogadał się z Unionem Berlin, a teraz rozmowy w sprawie wysokości kwoty odstępnego prowadzą kluby. Jego wypowiedź wywołała spore poruszenie. Na wtorkowej konferencji prasowej odniósł się do niej Maciej Skorża, który dopiero co objął zespół „Kolejorza”. Szkoleniowiec przyznał, że jest po rozmowie z zawodnikiem. Panowie mieli sobie wszystko wyjaśnić. Skorża zasugerował również, że ma nadzieję, iż 22-latek jednak zostanie w Poznaniu na kolejny sezon.

Zdaniem Nawrota zatrzymać Puchacza będzie trudno i nie zmienia tego fakt, że Lech nie doszedł jeszcze do porozumienia z Unionem. Poznaniacy oczekują za swojego piłkarza cztery miliony euro. Dla klubu z Berlina to dużo i optuje on za wypożyczeniem Polaka z opcją wykupu. Na to nie chcą przystać władze „Kolejorza”. Jeśli już, to w grę mógłby wejść transfer definitywny z automatycznym wypożyczeniem do Poznania.

Brak porozumienia z Unionem nie będzie jednak jednoznaczny z tym, że Puchacz na pewno zostanie w Lechu. Interesuje się nim bowiem kilka klubów.

Sprzedaż Puchacza wchodzi w plan finansowy „Kolejorza”, dlatego jeśli Skorża zechce współpracować z nim również w kolejnym sezonie, będzie musiał przekonać do tego nie tylko zawodnika, ale i władze klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy