Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? [TRANSMISJA TV | STREAM]

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? [TRANSMISJA TV | STREAM] fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań - Pogoń Szczecin to ciekawie zapowiadające się niedzielne starcie. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? Transmisja dostępna zarówno w TV, jak i online.

Lech Poznań nie liczy się już w walce o mistrzostwo Polski, ale mimo to podopieczni Johna van den Broma mają swoje cele na najbliższe tygodnie. Jednym z nich jest ligowe podium i awans do kolejnej edycji europejskich pucharów.

Ważny krok w tym kierunku podopieczni Johna van den Broma mogą wykonać w niedzielne popołudnie. Właśnie tego dnia przyjdzie im się zmierzyć na własnym stadionie z Pogonią Szczecin.

Podobne aspiracje, co mistrz Polski ma właśnie ekipa Jensa Gustafssona, która w tabeli traci raptem do rywala trzy punkty.

Kiedy Lech Poznań i Pogoń Szczecin grały ze sobą ostatni raz we wrześniu 2022 roku, to padł remis 2-2.

A jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy o 17:30, bo wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra Pawła Raczkowskiego.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? Transmisja TV dostępna w Canal+Premium i Canal+Sport 3, z kolei stream można znaleźć w aplikacji Canal+Online.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy