Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? [TRANSMISJA TV | STREAM]

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? [TRANSMISJA TV | STREAM] fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań - Pogoń Szczecin to ciekawie zapowiadające się niedzielne starcie. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? Transmisja dostępna zarówno w TV, jak i online.

Lech Poznań nie liczy się już w walce o mistrzostwo Polski, ale mimo to podopieczni Johna van den Broma mają swoje cele na najbliższe tygodnie. Jednym z nich jest ligowe podium i awans do kolejnej edycji europejskich pucharów.

Ważny krok w tym kierunku podopieczni Johna van den Broma mogą wykonać w niedzielne popołudnie. Właśnie tego dnia przyjdzie im się zmierzyć na własnym stadionie z Pogonią Szczecin.

Podobne aspiracje, co mistrz Polski ma właśnie ekipa Jensa Gustafssona, która w tabeli traci raptem do rywala trzy punkty.

Kiedy Lech Poznań i Pogoń Szczecin grały ze sobą ostatni raz we wrześniu 2022 roku, to padł remis 2-2.

A jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy o 17:30, bo wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra Pawła Raczkowskiego.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? Transmisja TV dostępna w Canal+Premium i Canal+Sport 3, z kolei stream można znaleźć w aplikacji Canal+Online.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy