Lech Poznań straci jeden z największych talentów? Marchwiński obserwowany przez Juventus i Atalantę

Lech Poznań straci jeden z największych talentów? Marchwiński obserwowany przez Juventus i Atalantę fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Truck Live - Calcio Truck

Filip Marchwiński znajduje się w kręgu zainteresowań Juventusu i Atalanty - poinformował Piotr Dumanowski w najnowszym odcinku „Calcio Truck” na kanale „Foot Truck Live”.

Ofensywny pomocnik jest stopniowo wprowadzany do gry w pierwszym zespole Lecha Poznań i już teraz jest uznawany przez wielu za jednego z najbardziej utalentowany zawodników na świecie, o czym świadczy fakt, że jego nazwisko zostało umieszczone na liście 60 najlepiej rokujących piłkarzy.

To wyróżnienie spowodowało z kolei, że 17-latek znalazł się pod ścisłą obserwacją jeszcze większej liczby wysłanników wielu europejskich drużyn.

Piotr Dumanowski z Eleven Sports przyznał w najnowszym odcinku „Calcio Truck” na kanale „Foot Truck Live”, że w jego opinii kolejnym krokiem w karierze Filipa Marchwińskiego powinna być przeprowadzka do Włoch, gdzie chęć pozyskania go w niedalekiej przyszłości wyrażają już przedstawiciele Juventusu oraz Atalanty.

- Mogę powiedzieć o Polaku, który pewnie trafi do Serie A i ma włoskiego agenta - pana Branchiniego. To Filip Marchwiński z Lecha Poznań. To bardzo duży talent. Myślę, że techniczne za jakiś czas zbliży się do Piotra Zielińskiego. Jest w kręgu zainteresowań Juventusu i Atalanty. Gdyby trafił do drugiego z tych zespołów, to byłoby naprawdę świetnie. Ten klub jest maszynką do obrabiania talentów. Pokazuje to przykład Kulusevskiego - powiedział dziennikarz.

Ofensywny pomocnik został na stałe włączony do pierwszej kadry „Kolejorza” w grudniu ubiegłego roku. Natomiast w trwających rozgrywkach wystąpił w sześciu meczach ekipy z województwa wielkopolskiego, w których zdobył trzy gole.

Obecny kontrakt wiąże Filipa Marchwińskiego z Lechem Poznań do zakończenia sezonu 2020/2021.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy