„Lech Poznań zarobi na nim poważne pieniądze”. Dziennikarz wieszczy ogromną sprzedaż mistrzów Polski

„Lech Poznań zarobi na nim poważne pieniądze”. Dziennikarz wieszczy ogromną sprzedaż mistrzów Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Lech Poznań znakomicie spisuje się w Lidze Konferencji Europy i to przekłada się na zainteresowanie poszczególnymi zawodnikami. Zdaniem Tomasza Włodarczyka za ogromne pieniądze szeregi mistrza Polski może opuścić Filip Szymczak.

Lech Poznań spisuje się w Europie wybornie i po przekonującym triumfie przeciwko Djurgårdens IF w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, mistrzowie Polski zameldowali się w ćwierćfinale. Tam przyjdzie im się zmierzyć z Fiorentiną.

Jednym z bohaterów ostatnich tygodni w zespole Johna van den Broma jest Filip Szymczak.

Atakujący, który może grać na kilku pozycjach w ofensywie, spisuje się znakomicie. Dobrą dyspozycję potwierdził przeciwko Szwedom i kto wie, czy nie będzie on jednym z najdrożej sprzedanych piłkarzy nie tylko w historii klubu, ale i Ekstraklasy.

Jeszcze w zimie zainteresowanie nim deklarował Anderlecht, co przypomniał Tomasz Włodarczyk.

- Wspomniałem już o tym, że w zimowym oknie transferowym była oferta za Filipa Szymczaka, która opiewała na cztery miliony euro. Zimą jednak Lech się na to ostatecznie nie zdecydował - stwierdził.

- Latem z klubu wypuszczony będzie Michał Skóraś i nikt nie zamierza na to w tym momencie czekać. Jeśli chodzi natomiast o Szymczaka, to zostanie przy Bułgarskiej rok, ale ma kosztować naprawdę poważne pieniądze - dodał.

20-latek, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Katowice, w tym rozegrał dla Lecha Poznań łącznie 38 meczów, a jego dorobek to trzy bramki oraz cztery asysty.

Umowa Filipa Szymczaka z mistrzem Polski wygasa 30 czerwca 2025 roku.

Więcej na temat: Lech Poznań Polska Filip Szymczak

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy