„Lech Poznań zarobi na nim poważne pieniądze”. Dziennikarz wieszczy ogromną sprzedaż mistrzów Polski

„Lech Poznań zarobi na nim poważne pieniądze”. Dziennikarz wieszczy ogromną sprzedaż mistrzów Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Lech Poznań znakomicie spisuje się w Lidze Konferencji Europy i to przekłada się na zainteresowanie poszczególnymi zawodnikami. Zdaniem Tomasza Włodarczyka za ogromne pieniądze szeregi mistrza Polski może opuścić Filip Szymczak.

Lech Poznań spisuje się w Europie wybornie i po przekonującym triumfie przeciwko Djurgårdens IF w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, mistrzowie Polski zameldowali się w ćwierćfinale. Tam przyjdzie im się zmierzyć z Fiorentiną.

Jednym z bohaterów ostatnich tygodni w zespole Johna van den Broma jest Filip Szymczak.

Atakujący, który może grać na kilku pozycjach w ofensywie, spisuje się znakomicie. Dobrą dyspozycję potwierdził przeciwko Szwedom i kto wie, czy nie będzie on jednym z najdrożej sprzedanych piłkarzy nie tylko w historii klubu, ale i Ekstraklasy.

Jeszcze w zimie zainteresowanie nim deklarował Anderlecht, co przypomniał Tomasz Włodarczyk.

- Wspomniałem już o tym, że w zimowym oknie transferowym była oferta za Filipa Szymczaka, która opiewała na cztery miliony euro. Zimą jednak Lech się na to ostatecznie nie zdecydował - stwierdził.

- Latem z klubu wypuszczony będzie Michał Skóraś i nikt nie zamierza na to w tym momencie czekać. Jeśli chodzi natomiast o Szymczaka, to zostanie przy Bułgarskiej rok, ale ma kosztować naprawdę poważne pieniądze - dodał.

20-latek, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Katowice, w tym rozegrał dla Lecha Poznań łącznie 38 meczów, a jego dorobek to trzy bramki oraz cztery asysty.

Umowa Filipa Szymczaka z mistrzem Polski wygasa 30 czerwca 2025 roku.

Więcej na temat: Lech Poznań Polska Filip Szymczak

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy