Lechia Gdańsk: Fatalny uraz Kubickiego. Czeka go operacja!

Lechia Gdańsk: Fatalny uraz Kubickiego. Czeka go operacja!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Jarosław Kubicki nie wystąpi już w rundzie jesiennej w barwach Lechii Gdańsk.

Środkowy pomocnik należał w trwającym sezonie do wyróżniających się zawodników w szeregach ekipy z województwa pomorskiego, o czym świadczy fakt, że wystąpił do tej pory we wszystkich spotkaniach ligowych swojego zespołu.

24-latek będzie musiał w nadchodzącym czasie odpocząć jednak od piłki nożnej, ponieważ na jednym z treningów doznał zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego i będzie musiał poddać się zabiegowi, który na pewno wykluczy go z udziału w pozostałych tegorocznych spotkaniach Lechii.

Na chwilę obecną klub wstrzymuje się z podaniem dokładniejszej daty powrotu Jarosława Kubickiego, ale należy przypuszczać, że może nie odbyć on pełnego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej z pierwszym zespołem.

Pomocnik trafił do drużyny z Gdańska w lipcu 2018 roku z Zagłębia Lubin. W trwającym sezonie wystąpił w 20 meczach i zdobył w nich jednego gola oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy