Lechia Gdańsk finalizuje pierwszy zimowy transfer. Szykuje się powrót do klubu z Trójmiasta

Lechia Gdańsk finalizuje pierwszy zimowy transfer. Szykuje się powrót do klubu z Trójmiasta
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sportal.bg

Szczegółowe testy medyczne przed przenosinami do Lechii Gdańsk przejdzie Simeon Sławczew - informuje Sportal.bg.

Początek sezonu był dla Lechii Gdańsk słaby. Do tego stopnia, że ekipa z Trójmiasta znalazła się w pewnym momencie na dnie tabeli i zwolniony został Tomasz Kaczmarek, a jego miejsce zajął Marcin Kaczmarek.

Nowy szkoleniowiec tchnął w drużynę nowe życie, a to była w stanie wydostać się ze strefy spadkowej i obecnie plasuje się na czternastym miejscu.

Celem na rundę wiosenną będzie jednak utrzymanie, a żeby je osiągnąć, przydadzą się posiłki. Ostatnio mówiono o sprowadzeniu nowego napastnika, a na radarze był Bobur Abdikholikow. Sprawa utknęła jednak w martwym punkcie.

Wydaje się natomiast, że nowym graczem zespołu z Trójmiasta będzie Simeon Sławczew. Według informacji, które podaje Sportal.bg, przejdzie on testy medyczne, a po nich złoży podpis pod kontraktem, obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku.

Dla Bułgara związanego ostatnio z Lewskim Sofia będzie to powrót do Lechii. W barwach tej ekipy występował bowiem w latach 2016-2018 w ramach wypożyczenia ze Sportingu.

Jeśli chodzi natomiast o ten sezon, to defensywny pomocnik zanotował łącznie 18 występów, a jego dorobek stanowi jedna asysta.

Sławczew jest 25-krotnym reprezentantem Bułgarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy