Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia

Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Lechia Gdańsk mogła stracić Szymona Grabowskiego na rzecz Arki Gdynia. Derbowy przeciwnik spadkowicza z Ekstraklasy kontaktował się ze szkoleniowcem, co ten potwierdził w „Przeglądzie Sportowym”.

Lechia Gdańsk przeszła przed sezonem spore zmiany. W Trójmieście pojawił się między innymi nowy właściciel.

Jeszcze wcześniej pozyskano nowego trenera, a został nim Szymon Grabowski.

Przed byłym szkoleniowcem między innymi Resovii trudne wyzwanie, ponieważ musi zgrać zespół, który latem przeszedł potężną przebudowę. Celem jest oczywiście awans.

Okazuje się, że w międzyczasie zainteresowanie nim deklarowała... Arka Gdynia.

- Były wstępne rozmowy. Jestem jednak w Lechii i z tej decyzji bardzo się cieszę - stwierdził w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Cały wywiad dostępny w tym miejscu.

42-latek trafił do Trójmiasta w lipcu. Kontrakt parafował do 30 czerwca 2025 roku.

Lechia Gdańśk zajmuje obecnie w tabeli dziewiąte miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. Arka Gdynia to z kolei dziesiąta siła ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy