Lechia Gdańsk rozstała się z pięcioma zawodnikami [OFICJALNIE]

Lechia Gdańsk rozstała się z pięcioma zawodnikami [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o rozstaniu z Błażejem Augustynem, Kennym Saiefem, Adamem Chrzanowskim, Marcelem Wszołkiem i Piotrem Gryszkiewiczem.

Walcząca o awans do eliminacji europejskich pucharów drużyna Piotra Stokowoca będzie musiała radzić sobie w końcówce sezonu bez kilku piłkarzy. Z klubem żegnają się bowiem Błażej Augustyn, Kenny Saief, Adam Chrzanowski, Marcel Wszołek i Piotr Gryszkiewicz.

Jeśli chodzi o dwóch ostatnich, jak wcześniej informowaliśmy, przenoszą się do ŁKS-u. Wraz z tą drużyną postarają się wywalczyć ponowny awans do Ekstraklasy.

Nie tylko z Gdańskiem, ale również z Polską żegna się Adam Chrzanowski. Defensor jeszcze w zimie dogadał się z Pordenone Calcio w kwestii przenosin na zaplecze Serie A.

Inaczej sprawy mają się w kwestii Kenny'ego Saiefa. Piłkarz wprawdzie żegna się teraz z Lechią, jednak władze nie wykluczają, że w przyszłym sezonie postarają się go ponownie wypożyczyć. Na finisz tej sprawy trzeba będzie jednak nieco poczekać.

Ostatni z wymienionych, czyli Błażej Augustyn poróżnił się swego czasu z władzami klubu i od tamtej pory nie mieliśmy okazji widywać go na boisku. Z punktu widzenia sportowego jest to dla zespołu z Trójmiasta duża strata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy