Lechia Gdańsk rozstała się z pięcioma zawodnikami [OFICJALNIE]

Lechia Gdańsk rozstała się z pięcioma zawodnikami [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o rozstaniu z Błażejem Augustynem, Kennym Saiefem, Adamem Chrzanowskim, Marcelem Wszołkiem i Piotrem Gryszkiewiczem.

Walcząca o awans do eliminacji europejskich pucharów drużyna Piotra Stokowoca będzie musiała radzić sobie w końcówce sezonu bez kilku piłkarzy. Z klubem żegnają się bowiem Błażej Augustyn, Kenny Saief, Adam Chrzanowski, Marcel Wszołek i Piotr Gryszkiewicz.

Jeśli chodzi o dwóch ostatnich, jak wcześniej informowaliśmy, przenoszą się do ŁKS-u. Wraz z tą drużyną postarają się wywalczyć ponowny awans do Ekstraklasy.

Nie tylko z Gdańskiem, ale również z Polską żegna się Adam Chrzanowski. Defensor jeszcze w zimie dogadał się z Pordenone Calcio w kwestii przenosin na zaplecze Serie A.

Inaczej sprawy mają się w kwestii Kenny'ego Saiefa. Piłkarz wprawdzie żegna się teraz z Lechią, jednak władze nie wykluczają, że w przyszłym sezonie postarają się go ponownie wypożyczyć. Na finisz tej sprawy trzeba będzie jednak nieco poczekać.

Ostatni z wymienionych, czyli Błażej Augustyn poróżnił się swego czasu z władzami klubu i od tamtej pory nie mieliśmy okazji widywać go na boisku. Z punktu widzenia sportowego jest to dla zespołu z Trójmiasta duża strata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Jesteś prototypem zawodnika, którego nienawidzę”. Gwiazdor musiał odejść z PSG „Jesteś prototypem zawodnika, którego nienawidzę”. Gwiazdor musiał odejść z PSG Raków Częstochowa najlepszy w badaniu CIES. Niezwykle aktywni piłkarze Raków Częstochowa najlepszy w badaniu CIES. Niezwykle aktywni piłkarze Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelony? Polak odpowiada na ostatnie doniesienia Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelony? Polak odpowiada na ostatnie doniesienia Sonny Kittel odpowiada: To bardzo frustrujące Sonny Kittel odpowiada: To bardzo frustrujące 600 złotych bonusu za wygraną FC Barcelony z FC Porto 600 złotych bonusu za wygraną FC Barcelony z FC Porto Pogoń Szczecin: Obrońca otrzymał powołanie do reprezentacji [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: Obrońca otrzymał powołanie do reprezentacji [OFICJALNIE] Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział na pytanie, kto mówił prawdę Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział na pytanie, kto mówił prawdę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy