Leeds United szykuje wielki transfer. Następca Raphinhi

Leeds United szykuje wielki transfer. Następca Raphinhi fot. Matthew Stone / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Santi Aouna | Fabrizio Romano

Leeds United szykuje się do ofensywy w sprawie Ismaïli Sarra. Gwiazda Watfordu została wytypowana jako następca Raphinhi, który odszedł do FC Barcelony, informuje Santi Aouna.

Sprowadzenie Raphinhi jest jak na razie największą transakcją tego lata dla FC Barcelony. Leeds United otrzymało za gracza około 58 milionów euro i teraz działacze starają się odpowiednio spożytkować fundusze, między innymi na sprowadzenie następcy swojej gwiazdy. Tę mają już upatrzoną, bowiem na celowniku znalazł się doświadczony już w angielskich bojach Ismaïla Sarr.

Santi Aouna z „Foot Mercato” potwierdza doniesienia sprzed tygodnia o zainteresowaniu „The Whites” zawodnikiem Watfordu i przekonuje, że od tamtej pory sprawa znacząco się rozwinęła. Jego zdaniem strony są już bliskie słownego porozumienia i transfer może być uznawany już za kwestię czasu.

Bardzo dobrze mają się również rozmowy z samym piłkarzem. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, transfer wkrótce może zostać sfinalizowany, choć wspomniany dziennikarz zaznacza, że najpierw Leeds United chciałoby dokonać jeszcze jednej sprzedaży. Senegalczyk miałby kosztować około 28 milionów euro, a sam miałby podpisać kontrakt ważny do połowy 2027 roku.

Nastroje nieco studzi jednak Fabrizio Romano. Jego zdaniem piłkarz owszem cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku transferowym, ze strony Leeds United nie miały nastąpić jednak żadne konkrety. Klub nie przedstawił rzekomo jeszcze oferty, a na dobrą sprawę nie rozpoczął oficjalnych negocjacji, zatem kibice oczekujący tej transakcji muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy