Legenda krykieta z atakiem personalnym na Erika ten Haga. „Ten klaun, którego nikt nigdy nie będzie pamiętał, musi się obudzić”

Legenda krykieta z atakiem personalnym na Erika ten Haga. „Ten klaun, którego nikt nigdy nie będzie pamiętał, musi się obudzić” fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Manchester United [Instagram]

Odsunięcie Cristiano Ronaldo od składu Manchesteru United sprawiło, że z dużą krytyką spotkał się Erik ten Hag. Menedżera angielskiego klubu klaunem nazwał Kevin Pietersen.

Portugalczyk na przestrzeni kilku miesięcy dwukrotnie podpadł Holendrowi. W obu przypadkach chodziło o opuszczenie stadionu przed końcem zawodów. Za drugim razem dodatkowo zawodnik odmówił wejścia na boisku.

W konsekwencji Ten Hag odsunął Ronaldo od pierwszej drużyny.

Jego reakcja ma swoich zwolenników oraz przeciwników. Ci pierwsi gratulują menedżerowi odwagi i podkreślają, że nikt nie jest większy od klubu. Drudzy zarzucają mu złe traktowanie swojej gwiazdy.

Do tego drugiego obozu zdecydowanie należy Kevin Pieteresen, legenda krykieta.

Kiedy „Czerwone Diabły” umieściły na Instagramie post, chwaląc się osobistościami sportu, które odwiedziły w przeszłości Old Trafford, Anglik poprosił o usunięcie swojego zdjęcia.

„Mogę prosić o zdjęcie mojego zdjęcia? Nie chcę być wiązany z klubem, którym zarządza klaun kompletnie nie szanujący największego piłkarza naszych czasów. Cristiano Ronaldo jest szefem! Ten klaun, którego nikt nigdy nie będzie pamiętał, musi się obudzić!” – napisał w komentarzu.

Post wciąż jest aktywny, a po komentarzu nie zostało ani śladu. Pojawiają się za to doniesienia o zablokowaniu przez Manchester United konta byłego krykiecisty we wszystkich mediach społecznościowych.

Ten Hag zdążył już poinformować, że jeśli nie wydarzy się nic nieoczkiwanego, już w poniedziałek Ronaldo wróci do treningów z pierwszym zespołem i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu.

37-latek w poprzedniej kampanii był najlepszym strzelcem przedstawiciela Premier League i został wybrany przez kibiców MUFC piłkarzem sezonu. Do siatki trafiał 24 razy.

***

Wypożyczenie opcją dla Cristiano Ronaldo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy