Legia negocjuje transfer zawodników Wisły

Legia negocjuje transfer zawodników Wisły
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Maciej Sadlok i Radosław Cierzniak mają szansę trafić do Legii.

O pomyśle związanym z transferem tego drugiego informowaliśmy już wcześniej. 32-latek miałby trafić na Łazienkowską, by zastąpić Arkadiusza Malarza w roli drugiego bramkarza, a negocjacje są na bardzo zaawansowanym etapie. Podobnie jak w przypadku wspomnianego obrońcy, który od dłuższego czasu jest priorytetem wicemistrzów Polski.

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Legia pieniądze ze sprzedaży Żyry zamierza przeznaczyć właśnie na duet z "Białej Gwiazdy". O Sadloka walczyła już latem, ale wówczas nawet oferta opiewająca na dwa miliony złotych nie przekonała krakowskich działaczy. W Małopolsce mają jednak olbrzymie problemy finansowe, dlatego tym razem może się udać.

Atutem 26-latka jest wszechstronność, gra bowiem zarówno na środku, jak i na boku defensywy. Jego przyjście, wraz z pozyskaniem już Arturem Jędrzejczykiem, zapewniłoby trenerowi Stanisławowi Czerczesowowi duże pole manewru na każdej pozycji w bloku obronnym. 

Wspomniany dziennik podaje, że doszło już do ustaleń w wielu kwestiach, ale kluczowe zdanie należy do właściciela Wisły, Bogusława Cupiała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy