Legia Warszawa: Ariel Mosór przechodzi do Piasta Gliwice [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Ariel Mosór przechodzi do Piasta Gliwice [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piast Gliwice

Ariel Mosór zasilił szeregi Piasta Gliwice.

„Piastunki” potwierdziły, że 18-letni zawodnik podpisał z nimi kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.  

Mosór przez wiele lat szkolił się w Unii Warszawa, a w 2018 roku trafił do Legii. W sezonie 2019/2020 środkowy obrońca zanotował dwa występy w Ekstraklasie. W ostatnim młody piłkarz grał już tylko w trzecioligowych rezerwach mistrza Polski. Uzbierał w nich 19 meczów i dwa gole.  

- Jestem zadowolony z przejścia do Piasta. Myślę, że tutaj rozwinę się jako zawodnik, bo to bardzo dobre do tego miejsce. Na pewno jestem zawodnikiem młodym i mam długą perspektywę bycia młodzieżowcem, dlatego przede mną dużo nauki. Chcę się jak najbardziej rozwinąć, ale też pokazać, że potrafię grać w piłkę - powiedział 18-latek.  

Zgodnie z doniesieniami Legia.net Mosór prowadził rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu z Legią od początku roku. Finalnie reprezentant Polski różnych kategorii wiekowych wylądował w Gliwicach.  

To drugi transfer ogłoszony przez Piasta w ostatnich dniach. Wczoraj trafił do niego Miguel Muñoz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy