Legia Warszawa chce zarobić na swoich największych gwiazdach. Oczekuje minimum 20 milionów euro!

Legia Warszawa chce zarobić na swoich największych gwiazdach. Oczekuje minimum 20 milionów euro! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Legia Warszawa nie przejawia chęci do pozbycia się swoich najlepszych zawodników, ale jeśli miałoby już do tego dojść w niedalekiej przyszłości, to chce zgarnąć z tego tytułu przynajmniej 20 milionów euro.

Trzech piłkarzy „Wojskowych” wzbudza w ostatnim czasie spore zainteresowanie ze strony wysłanników zagranicznych klubów. Mowa w tym przypadku o Radosławie Majeckim, Michale Karbowniku i Jarosławie Niezgodzie.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „Super Express”, przedstawiciele stołecznego zespołu nie zamierzają w nadchodzącym czasie wyrazić zgody na sprzedaż wymienionych wyżej graczy, ale jeśli miałoby do tego dojść, to zarząd drużyny liczy, że zarobi na ich odejściu przynajmniej 20 milionów euro.

Na chwilę obecną najpokaźniejszym zastrzykiem gotówki klubowy budżet mógłby zasilić Majecki. Utalentowany bramkarz ma być wyceniany przez Legię na co najmniej siedem milionów euro. Jeżeli jakikolwiek zespół zdecydowałby się wyłożyć taką sumę na jego sprowadzenie, to 20-latek stałby się najdroższym piłkarzem wytransferowanym z polskiej Ekstraklasy. Na dzień dzisiejszy tym mianem może pochwalić się Jan Bednarek, który odszedł z Lecha do Southampton za łączną kwotę opiewającą na 6,5 miliona euro w lipcu 2017 roku.

Niewiele mniej, a może i nawet więcej, drużyna z Warszawy może oczekiwać za Michała Karbownika. Ma świadczyć o tym fakt, że „Wojskowi” mieli nie tak dawno odrzucić ofertę wynoszącą pięć milionów euro za wszechstronnego 18-latka, który wzbudza już nawet zainteresowanie samego Jerzego Brzęczka w kontekście ewentualnego sprawdzenia młodego zawodnika w pierwszej kadrze i w efekcie zabrania go na Euro 2020.

Równie szybko rośnie także wycena usług Niezgody, który ma być obserwowany przez CSKA Moskwa, Beşiktaş czy Dynama Moskwa. Nie tak dawno spekulowano, że Legia może być gotowa na rozstanie z środkowym napastnikiem w przypadku otrzymania propozycji wynoszącej cztery miliony euro. Teraz zespół ze stolicy ma nie pochylić się nad żadną ofertą, która nie przekroczy granicy pięciu milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy