Legia Warszawa dałaby wiele, żeby mieć go teraz w składzie

Legia Warszawa dałaby wiele, żeby mieć go teraz w składzie fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Mateusz Kochalski przyczynił się w znaczącym stopniu do wywalczenia punktu przez Stal Mielec w domowym pojedynku z Rakowem Częstochowa (0:0).

23-letni zawodnik marzył jeszcze nie tak dawno o zostaniu pierwszym bramkarzem Legii Warszawa. Czynione przez niego postępy były zauważalne, ale nie zostały w oczekiwany przez niego sposób docenione.

W efekcie, po zaliczeniu serii wypożyczeń do Radomiaka Radom, wylądował ostatniego lata w Stali Mielec, gdzie wyrasta coraz poważniej na kandydata do zgarnięcia tytułu dla najlepszego golkipera sezonu 2023/2024.

Udowodnił to swoim występem przeciwko Rakowowi Częstochowa w sobotni wieczór. Popisał się w nim aż ośmioma interwencjami, czym uchronił Stal Mielec od porażki i jednocześnie zapewnił jej wywalczenie cennego punktu w kontekście kontynuowania walki o utrzymanie.

Bardzo dobrą formę na starcie rundy wiosennej Mateusza Kochalskiego doceniają kibice oraz eksperci. Część z nich żałuje, że tak łatwo pozbyto się go z Legii Warszawa, gdzie mógłby teraz z powodzeniem rywalizować lub nawet zajmować miejsce Kacpra Tobiasza, na którego spada w ostatnim czasie olbrzymia fala krytyki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy