Legia Warszawa dostała pieniądze od Mahira Emreliego

Legia Warszawa dostała pieniądze od Mahira Emreliego fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: 24sata.hr

Mahir Emreli wpłacił na konto Legii Warszawa pieniądze, które przysługiwały klubowi z tytułu rozwiązania kontraktu z Azerem, o czym informuje 24sata.hr. Został on do tego zobowiązany przez FIFA.

Na początku lutego tego roku Legia Warszawa i Mahir Emreli doszli do porozumienia w kwestii rozwiązania umowy. Dosyć szybko, bo kilka godzin później, zawodnik został zaprezentowany jako nowy gracz Dinama Zagrzeb.

Były to pokłosie wydarzeń z grudnia, kiedy autokar z zawodnikami stołecznego klubu został zaatakowany przez pseudokibiców, a jednym z poszkodowanych był właśnie wspomniany napastnik.

Choć wydawało się, że sprawa jest rozwiązana, to klub zaczął domagać się od zawodnika pieniędzy, których ten był mu winien.

Sprawa trafiła do FIFA, a federacja przyznała rację Legii Warszawa i zobowiązała zawodnika do zapłacenia przedstawicielowi Ekstraklasy blisko 105 tysięcy euro. Jednocześnie został on zawieszony do momentu, gdy odpowiednia kwota nie trafi do Legii.

Ostatnie doniesienia sugerują, że ten „sposób motywacji” zadziałał i w piątek Azer uregulował wszystkie zaległości. Nie pozostaje mu zatem nic innego, jak czekać na decyzję FIFA. Możliwe, że lada dzień będzie mógł on wrócić do gry.

Na razie Emreli w Dinamie Zagrzeb rozczarowuje. Od początku tego sezonu rozegrał on łącznie siedem meczów, a jego dorobek to gol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy