Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne

Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne fot. Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Twitter

Lindsay Rose jeszcze dziś zjawi się w Warszawie, by przejść testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa - informuje Tomasz Włodarczyk.

Legia Warszawa wzmocniła wprawdzie tego lata formację defensywną poprzez sprowadzenie Joela Abu Hanny i Maika Nawrockiego, ale to dla Czesława Michniewicza zbyt mało.

Szkoleniowiec chce mieć pełny komfort, jeśli chodzi o przygotowania do kolejnego sezonu i walki w europejskich pucharów.

Z tego powodu szukano jeszcze jednego środkowego obrońcy. W kontekście mistrza Polski przewinęła się między innymi kandydatura Artema Szabanowa. Wydaje się jednak, że Ukrainiec nie trafi na Łazienkowską.

Nowym piłkarzem Legii Warszawa zostanie Lindsay Rose. Zdaniem Włodarczyka 29-latek jeszcze dziś zjawi się w stolicy, by przejść obligatoryjne testy medyczne.

Jeśli te wypadną pomyślnie, złoży on podpis pod kontraktem. Na jego mocy będzie występował w barwach „Wojskowych” do 30 czerwca 2024 roku. Umowa ma zawierać też opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Szczegóły samej transakcji nie są do końca znane, choć w mediach pojawiła się informacja sugerująca, że Legia zapłaci za defensora blisko milion euro.

Urodzony w Rennes piłkarz ma na swoim koncie występy w takich klubach jak między innymi Olympique Lyon, Bastia oraz Lorient.

W barwach Arisu Saloniki występuje natomiast od stycznia 2019 roku. W poprzednim sezonie rozegrał on łącznie 39 spotkań, a jego dorobek to dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy