Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne

Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne fot. Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Twitter

Lindsay Rose jeszcze dziś zjawi się w Warszawie, by przejść testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa - informuje Tomasz Włodarczyk.

Legia Warszawa wzmocniła wprawdzie tego lata formację defensywną poprzez sprowadzenie Joela Abu Hanny i Maika Nawrockiego, ale to dla Czesława Michniewicza zbyt mało.

Szkoleniowiec chce mieć pełny komfort, jeśli chodzi o przygotowania do kolejnego sezonu i walki w europejskich pucharów.

Z tego powodu szukano jeszcze jednego środkowego obrońcy. W kontekście mistrza Polski przewinęła się między innymi kandydatura Artema Szabanowa. Wydaje się jednak, że Ukrainiec nie trafi na Łazienkowską.

Nowym piłkarzem Legii Warszawa zostanie Lindsay Rose. Zdaniem Włodarczyka 29-latek jeszcze dziś zjawi się w stolicy, by przejść obligatoryjne testy medyczne.

Jeśli te wypadną pomyślnie, złoży on podpis pod kontraktem. Na jego mocy będzie występował w barwach „Wojskowych” do 30 czerwca 2024 roku. Umowa ma zawierać też opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Szczegóły samej transakcji nie są do końca znane, choć w mediach pojawiła się informacja sugerująca, że Legia zapłaci za defensora blisko milion euro.

Urodzony w Rennes piłkarz ma na swoim koncie występy w takich klubach jak między innymi Olympique Lyon, Bastia oraz Lorient.

W barwach Arisu Saloniki występuje natomiast od stycznia 2019 roku. W poprzednim sezonie rozegrał on łącznie 39 spotkań, a jego dorobek to dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy