Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy

Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bartkovy | Legia.net

Marko Janković zostanie nowym zawodnikiem Legii Warszawa - poinformował użytkownik Bartkovy na Twitterze, co później potwierdził także serwis Legia.net

Przedstawiciele „Wojskowych” zapowiedzieli przed dwoma tygodniami, że postarają się w możliwie jak najkrótszym czasie dokonać wartościowych wzmocnień zespołu przed startem rundy wiosennej, aby móc z powodzeniem powalczyć o obronę mistrzowskiego tytułu.

Od tego momentu ekipie z Łazienkowskiej nie udało się zakontraktować żadnego nowego piłkarza, ale obecnie dużo na to wskazuje, że tuż przed rozpoczęciem drugiej części zmagań w Ekstraklasie dołączy do niej nowy skrzydłowy.

Użytkownik Bartkovy poinformował na Twitterze, że Legia Warszawa finalizuje transfer z udziałem Marko Jankovicia, który przed kilkoma dniami rozwiązał za porozumieniem stron umowę ze SPAL 2013.

Te informacje potwierdza także serwis Legia.net, gdzie możemy przeczytać, że 25-latek znajdował się już od pewnego czasu w kręgu zainteresowań „Wojskowych” po tym, jak został im zaproponowany przez Miroslava Radovicia.

Początkowo aktualny mistrz Polski miał przejawiać gotowość do wykupienia reprezentanta Czarnogóry z drużyny rywalizującej na zapleczu Serie A, ale ostatecznie udało mu się tego uniknąć.

Janković prezentował się swego czasu znakomicie w barwach Partizana, gdzie na przestrzeni niecałych trzech sezonów strzelił 13 goli oraz zanotował 24 asysty w 101 rozegranych meczach, co zaowocowało jego transferem do SPAL za blisko 2 miliony euro w styczniu 2019 roku.

Od tego momentu prawoskrzydłowy, mogący występować także na drugiej stronie boiska i pozycji ofensywnego pomocnika, zaliczał tylko epizodyczne występy na włoskich boiskach w barwach wspomnianej drużyny oraz na wypożyczeniu w Crotone, dlatego teraz liczy na odbudowanie się w Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy