Legia Warszawa jeszcze poczeka. Tego transferu zbyt szybko nie będzie
2025-08-13 11:53:36; Aktualizacja: 2 godziny temu
Legia Warszawa powinna już niebawem ogłosić pozyskanie Damiana Szymańskiego. Co natomiast z nowym skrzydłowym? Na ten ruch trzeba będzie poczekać znacznie dłużej - twierdzi Adam Sławiński z Kanału Sportowego.
Legia przeprowadziła dotychczas trzy transfery. Biorąc pod uwagę wyczyny konkurencji, nie jest to raczej imponująca liczba. Podobnie myśli kibice, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych wzmocnień.
Wydaje się, że już niebawem szeregi 15-krotnego mistrza Polski wzmocni zapowiadany od dłuższego czasu defensywny pomocnik. Jak przekazał Adam Sławiński z Kanału Sportowego, wkrótce podpis pod umową złoży Damian Szymański.
„Cześć Legioniści, dziś głównie o Lechu, ale jest sprawa Damian Szymański wkrótce podpisze umowę z Legią Warszawa. Ma być obecny na trybunach na meczu z Larnaką” - przekazał dziennikarz.Popularne
Cześć Legioniści, dziś głównie o Lechu, ale jest sprawa 🚨
— Adam Sławiński (@AdamSlawinski) August 12, 2025
Damian Szymański wkrótce podpisze umowę z Legią Warszawa. Ma być obecny na trybunach na meczu z Larnaką.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami to niejedyny priorytet stołecznych na resztę lata. Drużynę Edwarda Iordănescu ma zasilić jeszcze nowy skrzydłowy.
Kibice nie powinni nastawiać się, że ten ruch także zostanie sfinalizowany „na dniach”.
„Myślę, że Legia czeka na dobre okazje na rynku i tu raczej ruch będzie trochę później” - stwierdził Sławiński.
Przed „Wojskowymi” rewanż z AEK-iem Larnaka w eliminacjach Ligi Europy. Przy Łazienkowskiej gospodarze muszą zagrać perfekcyjnie, jeśli myślą o odwróceniu wyniku 1:4.