Legia Warszawa: Kadra na mecz z Leicester City w Lidze Europy. Długa lista nieobecnych [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Kadra na mecz z Leicester City w Lidze Europy. Długa lista nieobecnych [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Trener Marek Gołębiewski dokonał wyboru zawodników, którzy wezmą udział w czwartkowym pojedynku pomiędzy Leicester City a Legią Warszawa w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy.

„Wojskowi” nie radzą sobie ostatnio najlepiej na krajowym podwórku, ale mimo to wciąż mają bardzo duże szanse na pozostanie w grze na europejskim podwórku na wiosnę.

Obecnie ekipa z województwa mazowieckiego plasuje się na drugiej pozycji w tabeli grupy C i w związku z tym liczy się w rywalizacji o wywalczenie awansu do fazy pucharowej Ligi Europy (1. lub 2. miejsce) lub Ligi Konferencji Europy (3. miejsce).

Legia Warszawa może przybliżyć się do pozostania w obecnych zmaganiach lub wzięcia udziału w tych drugich w przypadku zapunktowania w wyjazdowym starciu z Leicester City.

W osiągnięciu tego celu zespołowi prowadzonemu przez Marka Gołębiewskiego nie pomogą Artur Boruc, Joel Abu Hanna, Lirim Kastrati, Josué, Rafa Lopes, Maik Nawrocki oraz oczywiście Bartosz Kapustka. Wszyscy, poza zawieszonym za dwie żółte kartki w meczu z Napoli Portugalczykiem, zmagają się z lżejszymi lub poważniejszymi urazami albo po prostu dopiero wracają do formy sportowej po rehabilitacji, jak Boruc i Nawrocki.

Początek czwartkowego pojedynku zaplanowano na godzinę 21:00. Będzie można go obejrzeć na platformie Viaplay.

***

KADRA LEGII WARSZAWA NA MECZ Z LEICESTER CITY W LIDZE EUROPY

Bramkarze: Cezary Miszta, Kacper Tobiasz.

Obrońcy: Lindsay Rose, Mateusz Wieteska, Mattias Johansson, Yuri Ribeiro, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Hołownia, Filip Mladenović.

Pomocnicy: Luquinhas, Kacper Skibicki, André Martins, Ihor Charatin, Bartosz Slisz, Jurgen Çelhaka, Jakub Kisiel, Bartłomiej Ciepiela.

Napastnicy: Szymon Włodarczyk, Ernest Muçi, Mahir Emreli, Tomáš Pekhart.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy