Legia Warszawa: Karbownik odejdzie do Brighton już zimą i od razu zostanie wypożyczony?!

Legia Warszawa: Karbownik odejdzie do Brighton już zimą i od razu zostanie wypożyczony?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Legia.net

Michał Karbownik może niebawem zmienić pracodawcę, obierając kurs na Belgię - informuje Legia.net.

Na początku października sfinalizowany został transfer z udziałem 19-letniego lewego obrońcy, którego za 5,5 miliona euro pozyskały „Mewy”. Jednocześnie podjęto decyzję o natychmiastowym odesłaniu Polaka do klubu macierzystego na wypożyczenie.

Zgodnie z umową Michał Karbownik miał pozostać w Legii Warszawa do 30 czerwca, ale Anglicy zastrzegli sobie możliwość skrócenia tymczasowego transferu. Dotąd wydawało się, że z tej opcji nie skorzystają, ale według najnowszych wieści sytuacja uległa zmianie.

Jak donosi serwis internetowy Legia.net, Brighton & Hove Albion chciałoby wysłać obiecującego zawodnika do lepszej ligi. Mowa o Jupiler Pro League, w której to występuje Anderlecht. To właśnie do tej ekipy zaraz po zakończeniu przygody z „Wojskowymi” miałby dołączyć trzykrotny reprezentant biało-czerwonych.

Karbownik w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale teraz jest już w pełni sił. Niewykluczone, że przekonać o tym niebawem będą mogli się członkowie sztabu szkoleniowego „Fiołków”.

Młody gracz w bieżącej kampanii wybiegał na boiska 14 razy, notując w tym czasie jedno trafienie. W sumie rozegrał 36 spotkań w samej Ekstraklasie.

Prowadzony przez Vincenta Kompany'ego Anderlecht obecnie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy