Legia Warszawa: Karbownik w tym roku już nie zagra [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Karbownik w tym roku już nie zagra [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Michał Karbownik w tym roku nie pojawi się już na boisku - poinformowała Legia Warszawa.

„Ze względu na obecność zmian przeciążeniowych kości piszczelowej, sztab medyczny Legii Warszawa podjął decyzję, że Michał Karbownik będzie pauzował do końca roku. Pomocnik Legii nie wystąpi w grudniowych meczach z Wisłą Kraków i Stalą Mielec” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez mistrza Polski.

Legia poinformowała, że Karbownik wróci do treningów w trakcie okresu przygotowawczego. Dodała również, iż będzie ściśle współpracować ze sztabem medycznym Brighton & Hove Albion.

Na początku października angielski klub zdecydował się pozyskać 19-letniego zawodnika, a następnie wypożyczyć go od razu do Legii. Wiadomo już, że zostanie on w niej do końca sezonu. Koszt transferu trzykrotnego reprezentanta Polski wyniósł 5,5 miliona euro plus bonusy.

W tym sezonie Karbownik rozegrał osiem meczów w Ekstraklasie, a licząc wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawę 13 razy.

Dodajmy, że wczoraj Legia przekazała dobre informacje na temat Bartosza Kapustki. „Mamy dobre wiadomości! Bardzo dobre! Choć wyglądało to bardzo niebezpiecznie, kontuzja Bartka Kapustki nie jest poważna, w ciągu kilku dni powinien dołączyć do treningu z zespołem Złożone dłonie” - napisała na Twitterze Izabela Kruk, rzecznik prasowy klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy