Legia Warszawa: Kibice „pozdrawiają” piłkarzy i Radosława Kucharskiego. „Szkodniku, won z Legii”

Legia Warszawa: Kibice „pozdrawiają” piłkarzy i Radosława Kucharskiego. „Szkodniku, won z Legii” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Kibice Legii Warszawa w trakcie niedzielnego meczu ligowego z Pogonią Szczecin dali do zrozumienia, co myślą o postawie piłkarzy swojej drużyny w ostatnim czasie i efektach pracy dyrektora sportowego Radosława Kucharskiego.

Kilka dni temu z Legii zwolniony został Czesław Michniewicz, którego miejsce zajął Marek Gołębiewski, a więc dotychczasowy opiekun rezerw mistrza Polski. Atmosfera na Łazienkowskiej od pewnego czasu nie jest dobra. Co prawda zespół zanotował zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa i Leicester City (po 1:0), ale w Ekstraklasie zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli.

Kibice mistrza Polski przygotowali na mecz z Pogonią transparenty. Jak można przeczytać na Żylecie: „Skoro brak wam umiejętności, pokażcie chociaż charakter i ambicje godne Legii”. „Kucharski szkodniku won z Legii”.

Sympatycy warszawskiej drużyny ukazali również swoje niezadowolenie poprzez wiele okrzyków. „Kto jest temu winien, wypierd**** stąd powinien”, „Czemu tak chu**** gracie, czy za mało zarabiacie?”, „Każdy się wstydzi, gdy na boisku was widzi” - usłyszeli piłkarze. „Hej, Kucharski, co zrobiłeś, Legię nam rozpier*******”, „To twoja wina, Kucharski, to twoja wina” -  „pozdrowiono” z kolei dyrektora sportowego.

Mecz rozpoczął się o 17:30. Legia przegrywa na razie z Pogonią 0:1 po golu Luki Zahovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy