Legia Warszawa: Kibice „pozdrawiają” piłkarzy i Radosława Kucharskiego. „Szkodniku, won z Legii”

Legia Warszawa: Kibice „pozdrawiają” piłkarzy i Radosława Kucharskiego. „Szkodniku, won z Legii” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Kibice Legii Warszawa w trakcie niedzielnego meczu ligowego z Pogonią Szczecin dali do zrozumienia, co myślą o postawie piłkarzy swojej drużyny w ostatnim czasie i efektach pracy dyrektora sportowego Radosława Kucharskiego.

Kilka dni temu z Legii zwolniony został Czesław Michniewicz, którego miejsce zajął Marek Gołębiewski, a więc dotychczasowy opiekun rezerw mistrza Polski. Atmosfera na Łazienkowskiej od pewnego czasu nie jest dobra. Co prawda zespół zanotował zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa i Leicester City (po 1:0), ale w Ekstraklasie zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli.

Kibice mistrza Polski przygotowali na mecz z Pogonią transparenty. Jak można przeczytać na Żylecie: „Skoro brak wam umiejętności, pokażcie chociaż charakter i ambicje godne Legii”. „Kucharski szkodniku won z Legii”.

Sympatycy warszawskiej drużyny ukazali również swoje niezadowolenie poprzez wiele okrzyków. „Kto jest temu winien, wypierd**** stąd powinien”, „Czemu tak chu**** gracie, czy za mało zarabiacie?”, „Każdy się wstydzi, gdy na boisku was widzi” - usłyszeli piłkarze. „Hej, Kucharski, co zrobiłeś, Legię nam rozpier*******”, „To twoja wina, Kucharski, to twoja wina” -  „pozdrowiono” z kolei dyrektora sportowego.

Mecz rozpoczął się o 17:30. Legia przegrywa na razie z Pogonią 0:1 po golu Luki Zahovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy