Legia Warszawa: Kibice „pozdrawiają” piłkarzy i Radosława Kucharskiego. „Szkodniku, won z Legii”

Legia Warszawa: Kibice „pozdrawiają” piłkarzy i Radosława Kucharskiego. „Szkodniku, won z Legii” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Kibice Legii Warszawa w trakcie niedzielnego meczu ligowego z Pogonią Szczecin dali do zrozumienia, co myślą o postawie piłkarzy swojej drużyny w ostatnim czasie i efektach pracy dyrektora sportowego Radosława Kucharskiego.

Kilka dni temu z Legii zwolniony został Czesław Michniewicz, którego miejsce zajął Marek Gołębiewski, a więc dotychczasowy opiekun rezerw mistrza Polski. Atmosfera na Łazienkowskiej od pewnego czasu nie jest dobra. Co prawda zespół zanotował zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa i Leicester City (po 1:0), ale w Ekstraklasie zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli.

Kibice mistrza Polski przygotowali na mecz z Pogonią transparenty. Jak można przeczytać na Żylecie: „Skoro brak wam umiejętności, pokażcie chociaż charakter i ambicje godne Legii”. „Kucharski szkodniku won z Legii”.

Sympatycy warszawskiej drużyny ukazali również swoje niezadowolenie poprzez wiele okrzyków. „Kto jest temu winien, wypierd**** stąd powinien”, „Czemu tak chu**** gracie, czy za mało zarabiacie?”, „Każdy się wstydzi, gdy na boisku was widzi” - usłyszeli piłkarze. „Hej, Kucharski, co zrobiłeś, Legię nam rozpier*******”, „To twoja wina, Kucharski, to twoja wina” -  „pozdrowiono” z kolei dyrektora sportowego.

Mecz rozpoczął się o 17:30. Legia przegrywa na razie z Pogonią 0:1 po golu Luki Zahovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy