Legia Warszawa: Michał Karbownik odchodzi już teraz

Legia Warszawa: Michał Karbownik odchodzi już teraz fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

To już przesądzone - Michał Karbownik opuści zimą Legię Warszawa - informuje „Przegląd Sportowy”.

Na początku października pozyskać zawodnika Legii zdecydowało się Brighton & Hove Albion. Angielski klub wyłożył na jego transfer 5,5 miliona euro, po czym pozostawił Polaka w Warszawie do końca sezonu. Władze „Mew” zapewniły sobie jednak możliwość wcześniejszego ściągnięcia go do siebie.

Na temat takiego kroku spekulowało się już od kilku dni i zdaniem „Przeglądu Sportowego” sprawa jest przesądzona - Karbownik pożegna się z Legią zimą.

Według powyższego źródła nie dojdzie do wypożyczenia Karbownika do Anderlechtu, jakie to informacje również pojawiły się ostatnio, i Polak po prostu skupi się na rywalizacji o miejsce w składzie Brighton.

Karbownik rozegrał w tym sezonie 14 meczów, notując jedną asystę. 19-latek żegna się z Legią, mając na koncie łącznie 47 występów w jej pierwszym zespole.

Brighton, którego szeregi zasilił również Jakub Moder, zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy