Legia Warszawa musi szukać nowego obrońcy. Filip Mladenović coraz bliżej odejścia

2023-04-05 12:05:15; Aktualizacja: 1 rok temu
Legia Warszawa musi szukać nowego obrońcy. Filip Mladenović coraz bliżej odejścia Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: SportDay

Legia Warszawa musi się mieć na baczności i szukać alternatywy, bo coraz bliżej opuszczenia klubu jest Filip Mladenović. Ogromną determinację, by sprowadzić reprezentanta Serbii, przejawia Panathinaikos - informuje „SportDay”.

Legia Warszawa musi szukać nowego lewego defensora, bo wraz z końcem sezonu wygasa umowa Filipa Mladenovicia. Serb na razie nie złożył podpisu pod nowym kontraktem i coraz więcej jest przesłanek ku temu, że opuści drużynę Kosty Runjaicia.

Na razie nie wiadomo, gdzie trafi, choć coraz więcej jest przesłanek ku temu, że wyląduje w Grecji i zasili Panathinaikos.

Media informowały ostatnio o obecności skautów tego klubu na hitowym starciu Ekstraklasy, w którym „Wojskowi” mierzyli się z Rakowem Częstochowa. 31-latek pokazał się z dobrej strony, dlatego ci są jeszcze bardziej zdeterminowani, by go sprowadzić.

Według doniesień „SportDay” Grecy obserwowali obrońcę od dwóch lat, dlatego nie kryje on przed nimi żadnych tajemnic.

Jakby tego było mało, potwierdzają się nieoficjalne przypuszczenia, że Mladenović obojętnie zareagował na propozycję pozostania w Legii Warszawa.

Jeśli do transakcji rzeczywiście dojdzie, w Atenach Serb miałby zastąpić reprezentanta Polski, Tymoteusza Puchacza. Ten po wygaśnięciu wypożyczenia wróci do Unionu Berlin.

Filip Mladenović rozegrał w tym sezonie łącznie 25 meczów, a jego dorobek to sześć bramek oraz siedem asyst.