Legia Warszawa niczym piraci? Imponująca oprawa kibiców „Wojskowych” [WIDEO]
2025-03-13 21:04:19; Aktualizacja: 1 miesiąc temu![Legia Warszawa niczym piraci? Imponująca oprawa kibiców „Wojskowych” [WIDEO]](img/photos/102253/1500xauto/legia-radosc-minsk.jpg)
Legia Warszawa ma do odrobienia pewne straty, jeśli chodzi o dwumecz z Molde. Tego dnia piłkarze Gonçalo Feio mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy zaprezentowali z tej okazji imponującą oprawę.
Legia Warszawa nie radzi sobie w Ekstraklasie tak, jakby wymagali tego kibice i zajmuje w niej dopiero czwarte miejsce, a strata do lidera to już dziesięć punktów. Dużo lepiej jednak piłkarzom z Łazienkowskiej szło w Lidze Konferencji, gdzie dotarli aż do 1/8 finału.
Tam los przydzielił Molde i przy okazji pierwszego starcia tych ekip większe szanse dawało się zawodnikom Feio. Ostatecznie jednak Norwegowie postawili u siebie trudne warunki i wygrali 3-2
Jedna bramka strata powoduje, że awans jest zatem, jak najbardziej otwarty i nie pozostaje nic innego, jak powalczyć o ćwierćfinał, w którym jest już Jagiellonia Białystok.Popularne
Tego dnia przy Łazienkowskiej pojawił się komplet publiczności, a do tego fani zaprezentowali imponującą oprawę.
Na tzw. Żylecie pojawiła się sektorówka, na której znalazły się statki pirackie z napisem „Ultras Legia” na maszcie, które gonią okręt w barwach Molde.
Czy piłkarze pójdą za przykładem z trybun? Mecz wystartował o 21:00.
I się rozbudowała #Legia #Molde #LEGMOL https://t.co/aMCgWV9nCV pic.twitter.com/sMwFEmG8gH
— Kamil Seliga (@KamillSeliga) March 13, 2025
Jest kontrast. Oprawa kibiców Legii przed meczem z Molde. @sport_tvppl pic.twitter.com/vx9dNgd3wU
— Piotr Kamieniecki (@PKamieniecki) March 13, 2025