Legia Warszawa: Obrońca na wylocie z zespołu

Legia Warszawa: Obrońca na wylocie z zespołu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jacek Czaplewski [Gol24.pl]

Legia Warszawa rozstanie się z Mattiasem Johanssonem - czytamy na łamach Gol24.pl.

Mattias Johansson trafił do Legii Warszawa w 2021 roku z Turcji. W pierwszym sezonie spędzonym w Polsce prawy obrońca rozegrał 20 meczów w Ekstraklasie. W obecnym pojawiał się na jej murawach 11 razy - po raz ostatni w lutym. Później wystąpił jeszcze w spotkaniu z KKS-em 1925 Kalisz w Pucharze Polski. Na przeszkodzie częstszej grze stanęły kontuzje.

Kontrakt Szweda z wiceliderem ligowej tabeli jest ważny do 30 czerwca i zdaniem Jacka Czaplewskiego z Gol24.pl nie zostanie przedłużony. Jak czytamy, warszawskiemu klubowi nie zależy na dalszej współpracy z prawym obrońcą.

Jeżeli ta informacja się sprawdzi, boczny defensor opuści Warszawę, mając na koncie w sumie 45 meczów rozegranych w koszulce zespołu ze stolicy naszego kraju. Na jego występ w ostatniej kolejce Ekstraklasy się nie zanosi.

Johansson może wrócić do ojczyzny, w której w przeszłości był związany z Kalmar FF. Zimą pojawiły się doniesienia o jego rozmowach z AIK Fotboll. Już wtedy sugerowano, że strony mogą nawiązać współpracę dopiero latem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy