Legia Warszawa: Obrońca na wylocie z zespołu

Legia Warszawa: Obrońca na wylocie z zespołu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jacek Czaplewski [Gol24.pl]

Legia Warszawa rozstanie się z Mattiasem Johanssonem - czytamy na łamach Gol24.pl.

Mattias Johansson trafił do Legii Warszawa w 2021 roku z Turcji. W pierwszym sezonie spędzonym w Polsce prawy obrońca rozegrał 20 meczów w Ekstraklasie. W obecnym pojawiał się na jej murawach 11 razy - po raz ostatni w lutym. Później wystąpił jeszcze w spotkaniu z KKS-em 1925 Kalisz w Pucharze Polski. Na przeszkodzie częstszej grze stanęły kontuzje.

Kontrakt Szweda z wiceliderem ligowej tabeli jest ważny do 30 czerwca i zdaniem Jacka Czaplewskiego z Gol24.pl nie zostanie przedłużony. Jak czytamy, warszawskiemu klubowi nie zależy na dalszej współpracy z prawym obrońcą.

Jeżeli ta informacja się sprawdzi, boczny defensor opuści Warszawę, mając na koncie w sumie 45 meczów rozegranych w koszulce zespołu ze stolicy naszego kraju. Na jego występ w ostatniej kolejce Ekstraklasy się nie zanosi.

Johansson może wrócić do ojczyzny, w której w przeszłości był związany z Kalmar FF. Zimą pojawiły się doniesienia o jego rozmowach z AIK Fotboll. Już wtedy sugerowano, że strony mogą nawiązać współpracę dopiero latem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy