Legia Warszawa: Operacja Kapustki prawdopodobnie we wtorek

Legia Warszawa: Operacja Kapustki prawdopodobnie we wtorek fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łukasz Olkowicz | Przegląd Sportowy

Wszystko wskazuje na to, że Bartosz Kapustka przejdzie we wtorek operację kontuzjowanego kolana - poinformował Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego”.

Ostatnie dni to dla Bartosza Kapustki prawdziwy rollercoaster. Wszystko zaczęło się tak naprawdę w środowy wieczór, kiedy to po indywidualnej akcji ofensywny pomocnik otworzył wynik starcia przeciwko Florze Tallinn.

Po tym zdarzeniu nie mógł opanować radości - czemu nie można się dziwić.Z wrażenia wykonał efektowny skok pod trybuną najzagorzalszych fanów mistrza Polski. Zrobił to na tyle niefortunnie, że nabawił się kontuzji.

Już pierwsze rokowania w tej sprawie nie były dobre. Nikt nie chciał jednak wydawać pochopnych osądów przed wykonaniem szczegółowych badań. W pewien sposób zaklinano nieciekawą rzeczywistość.

Dopiero w piątek pojawiła się informacja, że w przypadku Kapustki doszło do uszkodzenia więzadeł krzyżowych przednich w prawym kolanie.

Nieuniknione wydaje się zatem, że czeka go mniej-więcej osiem miesięcy przerwy i mozolna rehabilitacja. Zanim jednak do tego dojdzie, 24-latek przejdzie operację.

Ta ma zostać wykonana już we wtorek. Dziś natomiast (poniedziałek) piłkarz wspólnie ze swoją partnerką i agentem Konradem Gołasiem udali się do Berlina, gdzie odbędzie się konsultacja z niezwykle cenionym profesorem Andreasem Weilerem, który jest uważany za specjalistę od kolan. O sprawie informuje Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego”.

Bartosz Kapustka jest związany z Legią Warszawa od sierpnia 2020 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 36 meczów, w których zdobył cztery bramki i zanotował cztery asysty.

Jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2022 roku, ale trener mistrzów Polski Czesław Michniewicz zasugerował ostatnio, że to odpowiedni moment, aby usiąść i odbyć z piłkarzem rozmowę w kwestii kontynuowania współpracy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy