Legia Warszawa: Piłkarze mistrza Polski w specjalnych koszulkach przed meczem z Wisłą Płock

Legia Warszawa: Piłkarze mistrza Polski w specjalnych koszulkach przed meczem z Wisłą Płock fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Piłkarze Legii Warszawa wyjdą na rozgrzewkę przed sobotnim meczem Ekstraklasy z Wisłą Płock w specjalnych koszulkach.

Jak poinformowała Legia w krótkim komunikacie, na trykotach znajdzie się hasło wspierające Bartosza Kapustkę, który ostatnio nabawił się poważnej kontuzji: „Kapi. Jesteśmy z tobą”. W przerwie spotkania koszulki zostaną rozdane dzieciom przebywającym na sektorze rodzinnym stadionu mistrza Polski.

Kapustka doznał urazu kolana na początku środowego meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Florą Tallin (2:1). 24-latek kontuzjował je, ciesząc się ze zdobytej bramki. Legia potwierdziła już, że zawodnik uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie i czeka go osiem-dziewięć miesięcy przerwy.

Wszystko będzie zależało od postępów w rehabilitacji, ale na ten moment wydaje się, że Kapustka w tym sezonie może już nie wrócić na boisko.

Sobotni mecz pierwszej kolejki nowego sezonu Ekstraklasy pomiędzy Legią a Wisłą Płock rozpocznie się o 20:00.

Bartosz Kapustka z komunikatem po kontuzji wykluczającej go z sezonu 2021/2022 [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy