Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała, że jej nowym głównym sponsorem została firma Plus500.

Kontrakt między stronami będzie obowiązywał przynajmniej do końca sezonu 2021/2022. Logo Plus500 będzie widniało m.in. na przedzie koszulki mistrza Polski.  

- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak wyjątkowym klubem, jakim jest Legia Warszawa. Kontynuujemy w ten sposób nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnego sportu i sponsoring najwyższej klasy mistrzowskich klubów na całym świecie. Współpraca z Legią pomoże nam konsekwentnie wzmacniać międzynarodową rozpoznawalność marki Plus500, a także zwiększy znajomość naszej firmy wśród klientów w Polsce, która jest dla nas ważnym rynkiem o dużym potencjale - powiedział David Zruia, prezes Plus500.  

Notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych firma jest czołowym internetowym brokerem kontraktów CFD (kontrakty różnicy kursowej). Plus500 sponsoruje już dwa inne kluby piłkarskie - Atlético Madryt oraz Young Boys.  

Legia poinformowała jednocześnie, że będzie kontynuowała strategiczną współpracę z Fortuną, której logo zostanie przeniesione na tył koszulki. Logo marki Królewskie znajdzie się z kolei na rękawku.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy