Legia Warszawa sprzedaje wychowanka [OFICJALNIE]

Legia Warszawa sprzedaje wychowanka [OFICJALNIE] fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Legia Warszawa w nie będzie już korzystać z usług Patryka Pierzaka. Trafił on do pierwszoligowej Miedzi Legnica.

Legia Warszawa dokonała latem kilku ciekawych wzmocnień i dysponuje obecnie szeroką kadrą. Potrzeba jeszcze być może dwóch nowych twarzy, ale i tak Kosta Runjaić ma względy komfort pracy.

Teraz dyrektor sportowy Jacek Zieliński skupia się pozbyciu graczy, którzy nie mają zbyt wielkich szans na regularne występy.

Okazuje się, że zespół opuszcza wypożyczony w poprzednim sezonie do Górnika Łęczna Patryk Pierzak. Jego nowym pracodawcą został  spadkowicz z Ekstraklasy, czyli Miedź Legnica.

Środkowy pomocnik trafił do tej ekipy w ramach definitywnego transferu. Szczegóły samego ruchu nie są znane.

Po przejściu obligatoryjnych testów medycznych Pierzak złożył podpis pod kontraktem, na mocy którego będzie reprezentował Miedź do 30 czerwca 2027 roku.

Wychowanek Legii Warszawa rozegrał w poprzednim sezonie dla Górnika Łęczna łącznie 31 meczów, a jego dorobek stanowią gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy