Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki

Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WP SportoweFakty

WP SportoweFakty przedstawiły nieco więcej informacji na temat przenosin Bartosza Kapustki do Legii Warszawa.

O zbliżającej się wielkimi krokami przeprowadzce zawodnika Leicester City do Legii pisało już kilka źródeł. Jak podają WP SportoweFakty, ostatecznie Kapustka nie opuści „Lisów”, rozwiązując z nimi umowę, ponieważ angielski klub nie wyraził na to zgody. Legia wykupi go z King Power Stadium.

Kapustka ma związać się z mistrzem Polski kontraktem ważnym do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Testy medyczne zaplanowano po weekendzie. 23-letni zawodnik ma podpisać umowę we wtorek lub środę.

14-krotny reprezentant Polski wraca do ojczyzny po czteroletniej przerwie. W 2016 roku zamienił on Cracovię na Leicester, gdzie rozegrał jednak tylko trzy mecze w pierwszej drużynie. Anglicy wypożyczali go do Freiburga i Oud-Heverlee Leuven.

Jeśli Legia nie potwierdzi wcześniej innego transferu (a interesuje się też RichardemIwo Kaczmarskim), Kapustka będzie jej piątym letnim nabytkiem po Josipie Juranoviciu, Rafie Lopesie, Filipie Mladenoviciu oraz Arturze Borucu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy