Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki

Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WP SportoweFakty

WP SportoweFakty przedstawiły nieco więcej informacji na temat przenosin Bartosza Kapustki do Legii Warszawa.

O zbliżającej się wielkimi krokami przeprowadzce zawodnika Leicester City do Legii pisało już kilka źródeł. Jak podają WP SportoweFakty, ostatecznie Kapustka nie opuści „Lisów”, rozwiązując z nimi umowę, ponieważ angielski klub nie wyraził na to zgody. Legia wykupi go z King Power Stadium.

Kapustka ma związać się z mistrzem Polski kontraktem ważnym do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Testy medyczne zaplanowano po weekendzie. 23-letni zawodnik ma podpisać umowę we wtorek lub środę.

14-krotny reprezentant Polski wraca do ojczyzny po czteroletniej przerwie. W 2016 roku zamienił on Cracovię na Leicester, gdzie rozegrał jednak tylko trzy mecze w pierwszej drużynie. Anglicy wypożyczali go do Freiburga i Oud-Heverlee Leuven.

Jeśli Legia nie potwierdzi wcześniej innego transferu (a interesuje się też RichardemIwo Kaczmarskim), Kapustka będzie jej piątym letnim nabytkiem po Josipie Juranoviciu, Rafie Lopesie, Filipie Mladenoviciu oraz Arturze Borucu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy