Legia Warszawa: „Vuković ma obiecanych dwóch skrzydłowych”

Legia Warszawa: „Vuković ma obiecanych dwóch skrzydłowych”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Adam Godlewski

Zdaniem Adama Godlewskiego szeregi Legii Warszawa zasili najpewniej dwóch zawodników grających na skrzydle.

„Słyszę, że trener Vuković chce zarówno Kapustkę, jak i jeszcze jednego skrzydłowego. I zdaje się, że w sumie dwóch ma obiecanych przez „górę”. Swoją drogą, Kapustkę sondował też Śląsk, ale miał usłyszeć (od zawodnika), że priorytetem dla niego jest teraz klub z Ł3…” - napisał Godlewski na Twitterze.

Kapustka, który gra też na „dziesiątce”, jest zawodnikiem Leicester City. O powrocie 23-latka do Polski spekuluje się od dawna.

Jeśli chodzi o drugiego piłkarza, niewykluczone, że chodzi o Richarda, o którego zbliżającym się transferze do Legii pisał już „Super Express”. 20-letni Brazylijczyk, podobnie jak Kapustka, grywa zarówno na pozycji ofensywnego pomocnika, jak i na skrzydle.

Do tej pory szeregi warszawskiego klubu zasilili latem Josip Juranović, Rafa Lopes, Filip Mladenović oraz Artur Boruc.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy