Legia Warszawa wreszcie sprowadza lewego obrońcę. Testy medyczne!

Legia Warszawa wreszcie sprowadza lewego obrońcę. Testy medyczne!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Ivan Obradović jest o krok od przeprowadzki do Legii Warszawa, donosi portal Legia.net.

Władze stołecznego klubu od dłuższego czasu czyniły starania w kierunku sprowadzenia lewego obrońcy. Na ich celowniku znajdował się choćby defensor Piasta Gliwice, Mikkel Kirkeskov. Legia nie była jednak w stanie sprostać klauzuli odstępnego zawartej w kontrakcie Duńczyka.

Z tego względu pion sportowy postanowił wrócić do tematu sprzed kilku tygodni i pozyskać Ivana Obradovicia. Serb w ciągu kilku najbliższych godzin ma przejść testy medyczne. W jego przypadku nie muszą być one formalnością, ponieważ w przeszłości miał on wiele problemów ze zdrowiem. Jeśli jednak badania nie wykażą nic niepokojącego, defensor parafuje z wicemistrzem Polski kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.

30-latek ostatnie cztery lata spędził w Anderlechcie. W poprzednim sezonie rozegrał jednak tylko dziesięć spotkań. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta. 

Obradović karierę rozpoczynał w Partizanie, z którego w 2009 roku wykupił go hiszpański Real Saragossa. W 2014 roku sięgnęło po niego belgijskie Mechelen, a rok później Anderlecht. To także 27-krotny reprezentant Serbii.

Tym samym na ten moment kadra Legii na sezon 2019/2020 wydaje się skompletowana.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy