Legia Warszawa wyda wyrok na trenera z Ekstraklasy? Pierwsze zwolnienie blisko

Legia Warszawa wyda wyrok na trenera z Ekstraklasy? Pierwsze zwolnienie blisko fot. Adam Starszynski / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Transfery.info | Widzew24.pl

Legia Warszawa zmierzy się dzisiaj przy Łazienkowskiej z Widzewem Łódź. Od tego spotkania może zależeć przyszłość trenera gości, Janusza Niedźwiedzia - podaje portal Widzew24.pl.

41-letni szkoleniowiec wykonał dobrą robotę w Widzewie. Najpierw po udanym sezonie w pierwszej lidze awansował do Ekstraklasy, a później dzięki świetnej jesieni w elicie zdołał się w niej utrzymać.

Kilka miesięcy w futbolu to jednak bardzo dużo czasu.

Po słabej rundzie wiosennej drużyna nie potrafiła wrócić na dobre tory. Po sześciu kolejkach bieżących rozgrywek uzbierała siedem punktów, co nie zadowala władz.

Rozstanie z Niedźwiedziem to coraz bardziej prawdopodobny scenariusz. Za szkoleniowcem ze Szczecinka stoi obecnie tylko właściciel klubu, Tomasz Stamirowski. Niewykluczone, że ulegnie on w końcu członkom zarządu.

Wiele w tej kwestii ma wyjaśnić nadchodzący mecz z Legią Warszawa. Jeżeli łódzki zespół znów spisze się kiepsko, to na Alei Piłsudskiego dojdzie do zmian.

Zwolnienie 41-latka w tym momencie miałoby sens. Z powodu przerwy reprezentacyjnej klub miałby czas na znalezienie nowego szkoleniowca. Kandydatów do tej roli jest kilku.

Jak czytamy na Widzew24.pl, pod uwagę są brani Leszek Ojrzyński, Adam Majewski i Daniel Myśliwiec.

Nie dzielmy jednak skóry na... Niedźwiedziu, który postara się przedłużyć swoją kadencję w „Polskim Klasyku”.

Legia Warszawa podejmie na Łazienkowskiej czterokrotnych mistrzów Polski dzisiaj (3 sierpnia) o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na kanałach Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy