Legia Warszawa wyszarpała remis w Kazachstanie

Legia Warszawa wyszarpała remis w Kazachstanie fot. FotoPyK

Legia Warszawa w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy zremisowała z Ordabasym Szymkent 2:2. Nie obyło się bez odrabiania strat.

„Wojskowi” jechali do Kazachstanu pełni nadziei i wiary w to, że uda się przywieźć do Warszawy dobry wynik. Już pierwsza odsłona gry pokazała, że nie będzie o to łatwo.

Już na początku rywalizacji gola strzelili gospodarze (lob i błąd Kacpra Tobiasza), a trafienie ustawiło całe zawody. Po przerwie padła druga bramka dla miejscowych, co skłoniło Kostę Runjaicia do zmian.

Na boisku pojawili się Makana Baku oraz Juergen Elitim. Cel został osiągnięty.

W 63. minucie Tomáš Pekhart wykończył zespołową akcję i było już 1:2. Na tym pogoń się nie skończyła.

Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu świetnie na pozycję wyprowadzony został Paweł Wszołek. Skrzydłowy doskonale wypatrzył Blaža Kramera, któremu zostało jedynie dostawić stopę do piłki.

Było to wejście smoka ze strony Słoweńca, gdyż na placu gry pojawił się on raptem chwilę wcześniej.

W doliczonym czasie Kramer miał jeszcze okazję do zdobycia zwycięskiej bramki, jednak jego strzał po błędzie rywali wybronił golkiper.

Koniec końców Legia Warszawa wywiozła punkt i w tej sytuacji kluczowy będzie rewanż na Łazienkowskiej. Ten odbędzie się trzeciego sierpnia o godzinie 21:00.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Radosław Majecki myślał o transferze. Teraz może dostać nagrodę Radosław Majecki myślał o transferze. Teraz może dostać nagrodę Niesmaczny transparent na mistrzowskiej fecie Interu Mediolan. Piłkarz AC Milanu jako... pies na łańcuchu [WIDEO] Niesmaczny transparent na mistrzowskiej fecie Interu Mediolan. Piłkarz AC Milanu jako... pies na łańcuchu [WIDEO] Kibice Lecha Poznań nie wytrzymali! „Gdzie jest Rumak?” Kibice Lecha Poznań nie wytrzymali! „Gdzie jest Rumak?” Xavi nie pozwoli na jego odejście?! „Jest dla mnie kluczowym graczem” Xavi nie pozwoli na jego odejście?! „Jest dla mnie kluczowym graczem” Maciej Rosołek po golu ze Stalą Mielec. Są podziękowania Maciej Rosołek po golu ze Stalą Mielec. Są podziękowania Arkadiusz Milik ma jasny plan na przyszłość Arkadiusz Milik ma jasny plan na przyszłość Gonçalo Feio zadowolony z nietypowego wyboru.  „Wykonał swoją rolę bardzo dobrze” Gonçalo Feio zadowolony z nietypowego wyboru. „Wykonał swoją rolę bardzo dobrze”