Legia Warszawa: Z Rakowem Częstochowa bez Artura Boruca

Legia Warszawa: Z Rakowem Częstochowa bez Artura Boruca fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Artur Boruc doznał kontuzji i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Rakowem Częstochowa - informuje Legia.net.

W sobotni wieczór dojdzie do niezwykle ciekawej potyczki w ramach rozgrywek Ekstraklasy. W Warszawie miejscowa Legia zmierzy się z Rakowem Częstochowa.

Wydaje się, że faworytem powinni być gospodarze, którzy po trzech zwycięstwach z rzędu, będą chcieli dołożyć do kolekcji kolejny triumf. Ten może być zresztą istotny w kontekście walki o mistrzostwo Polski.

Okazuje się jednak, że o to nie będzie łatwo. Czesław Michniewicz musi bowiem borykać się z kłopotami kadrowymi. Szkoleniowiec nie będzie miał dziś do dyspozycji Artura Boruca.

Jak poinformował portal Legia.net, bramkarz doznał urazu pleców i nie jest zdolny do gry. Wszystko wskazuje na to, że między słupkami zastąpi go utalentowany Cezary Miszta.

Poza doświadczonym golkiperem, pod znakiem zapytania stoi też występ innego lidera drużyny Luquinhasa.

Początek sobotniego meczu punktualnie o 20:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy