Legia Warszawa zamierza postawić zimą na Polaków. Trzy transfery raczej wykluczone

Legia Warszawa zamierza postawić zimą na Polaków. Trzy transfery raczej wykluczone fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski I Interia.pl

W ostatnim czasie różne źródła łączyły z Legią Warszawa kilku piłkarzy. Sebastian Staszewski skomentował te doniesienia na łamach Interia.pl.

„Przegląd Sportowy” zasugerował, że do Legii może dołączyć wkrótce Raphael Rossi z Radomiaka Radom, Meczyki.pl informowały o zainteresowaniu mistrza Polski Maksymem Kowalem - bramkarzem Al-Fateh, z kolei Azerisport.com pisał o Patricku Andrade z Karabachu. Według Staszewskiego żaden z nich nie trafi jednak zimą do Warszawy.

O wiele bardziej prawdopodobne od transferu Kowala do Legii są przenosiny do niej Bartosza Białkowskiego. Andrade miał z kolei znajdować się na radarze warszawskiego klubu jakiś czas temu, ale obecnie nie ma tematu jego zakontraktowania.

Staszewski podkreśla, że Legia zamierza skupić się zimą na transferach Polaków - zarówno z Ekstraklasy, jak i tych chcących wrócić do ojczyzny z zagranicy. Aleksandar Vuković i nowy dyrektor sportowy Jacek Zieliński mają być w tej sprawie zgodni.

Kto więc może trafić do mistrza Polski? Legia interesuje się Łukaszem Porębą i Patrykiem Szyszem z Zagłębia Lubin, którym w połowie 2022 roku wygasają kontrakty z „Miedziowymi”. Oprócz wspomnianego Białkowskiego pojawił się też temat powrotu do klubu Pawła Wszołka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy